Владислав Шиманський – почесний гість фестивалю «Музика в старому Львові»!

05.08.2019
Опис

Гостем VI міжнародного музичного фестивалю «Музика в старому Львові» стане ректор Музичної академії в Катовіце Владислав Шиманський!

Музикознавець, органіст та композитор, Владислав Шиманський успішно поєднує концертну, наукову та викладацьку діяльність. Зокрема, є автором багатьох публікацій у сфері органної музики та органобудування, періодично читає лекції, виступає на міжнародних конференціях. Також його перу  належить чимало органних, камерних та вокально-інструментальних композицій, які виконуються у багатьох крупних європейських музичних центрах. Концертна діяльність музиканта охоплює десятки країн, серед яких Норвегія, Німеччина, Данія, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Італія, Нідерланди  та ін. З 2016 року Владислав Шиманський є ректором Музичної академії в Катовіце.

Почути гру відомого польського органіста можна буде 25 серпня у Римо-католицькому кафедральному соборі, що на площі Катедральній, 1. Подія матиме назву «Орган Яна Слівінського у Львові» та відкриє ще одну цікаву сторінку мистецького життя Львова, адже саме тут жив і творив відомий майстер органів. Один із його інструментів до сьогодні зберігся у Римо-католицькому кафедральному соборі, де 25 серпня у рамках фестивалю «Музика в старому Львові» Владислав Шиманський виконає органні твори польських, португальських, нідерландських, німецьких, угорських та французьких майстрів.

Щиро запрошуємо! Вхід вільний!

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...