Владислав Шиманський – почесний гість фестивалю «Музика в старому Львові»!

05.08.2019
Опис

Гостем VI міжнародного музичного фестивалю «Музика в старому Львові» стане ректор Музичної академії в Катовіце Владислав Шиманський!

Музикознавець, органіст та композитор, Владислав Шиманський успішно поєднує концертну, наукову та викладацьку діяльність. Зокрема, є автором багатьох публікацій у сфері органної музики та органобудування, періодично читає лекції, виступає на міжнародних конференціях. Також його перу  належить чимало органних, камерних та вокально-інструментальних композицій, які виконуються у багатьох крупних європейських музичних центрах. Концертна діяльність музиканта охоплює десятки країн, серед яких Норвегія, Німеччина, Данія, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Італія, Нідерланди  та ін. З 2016 року Владислав Шиманський є ректором Музичної академії в Катовіце.

Почути гру відомого польського органіста можна буде 25 серпня у Римо-католицькому кафедральному соборі, що на площі Катедральній, 1. Подія матиме назву «Орган Яна Слівінського у Львові» та відкриє ще одну цікаву сторінку мистецького життя Львова, адже саме тут жив і творив відомий майстер органів. Один із його інструментів до сьогодні зберігся у Римо-католицькому кафедральному соборі, де 25 серпня у рамках фестивалю «Музика в старому Львові» Владислав Шиманський виконає органні твори польських, португальських, нідерландських, німецьких, угорських та французьких майстрів.

Щиро запрошуємо! Вхід вільний!

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...