З Днем Європи!

09.05.2023
Опис

Сміливість, креативність, жага до свободи та демократії — наші спільні європейські цінності. Сьогодні  день Європи вперше офіційно святкують в Україні. Львівська філармонія відзначає цей привід низкою подій.

Академічний симфонічний оркестр з гастролями перебуває у Стокгольмі, де на урочистому закритті шведського фестивалю “Українська весна” зіграє програму з творів українських композиторів. Диригент вечора Ярослав Шемет коментує:

“Неймовірно тішуся, що в нас є знову можливість запрезентувати українську музику в Європі в надзвичайний день. Будемо грати в Стокгольмі, у серці Європи програму, яка для нас всіх є визначною. Це твори Лисенка, Скорика та Лятошинського. Українська музика зробила тут великий резонанс, буде королівська сімʼя, будуть представники Європарламенту, все задля того, щоб послухати, підтримати, обʼєднатися проти спільного зла. Ми як українські музиканти вже не є просто артисти, ми несемо місію просування української музики, української культури з метою ще більшої підтримки зі сторони Європи, організації урядів на допомогу для нашої боротьби проти спільного ворога”

Приєднуючись до загальноєвропейського маратону святкувань від Європейської культурної фундації, проєкт «Музи не мовчать» буде представлений концертом української музики. Запрошуємо долучитись до прямої трансляції:

З Днем Європи!

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...