З Днем Європи!

09.05.2023
Опис

Сміливість, креативність, жага до свободи та демократії — наші спільні європейські цінності. Сьогодні  день Європи вперше офіційно святкують в Україні. Львівська філармонія відзначає цей привід низкою подій.

Академічний симфонічний оркестр з гастролями перебуває у Стокгольмі, де на урочистому закритті шведського фестивалю “Українська весна” зіграє програму з творів українських композиторів. Диригент вечора Ярослав Шемет коментує:

“Неймовірно тішуся, що в нас є знову можливість запрезентувати українську музику в Європі в надзвичайний день. Будемо грати в Стокгольмі, у серці Європи програму, яка для нас всіх є визначною. Це твори Лисенка, Скорика та Лятошинського. Українська музика зробила тут великий резонанс, буде королівська сімʼя, будуть представники Європарламенту, все задля того, щоб послухати, підтримати, обʼєднатися проти спільного зла. Ми як українські музиканти вже не є просто артисти, ми несемо місію просування української музики, української культури з метою ще більшої підтримки зі сторони Європи, організації урядів на допомогу для нашої боротьби проти спільного ворога”

Приєднуючись до загальноєвропейського маратону святкувань від Європейської культурної фундації, проєкт «Музи не мовчать» буде представлений концертом української музики. Запрошуємо долучитись до прямої трансляції:

З Днем Європи!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...