Мар’ян Шуневич. Сцена – моя доля.

03.11.2018
Опис
Цьогоріч,  осінь багата на хвилюючі і чудесні події у Львівській національній філармонії! Про концерти, що відбулися 31 жовтня (камерна сцена) і 3 листопада (концертний зал ім. С Людкевича) ми говоримо з особливим хвилюванням і любов’ю. «Осінь з українською піснею» — подія, яку ще довго згадуватимуть у Львові із нотками ніжності в голосі і мрійливою посмішкою на устах.  Адже це була музика, яка не має ані вікових, ані географічних, ані часових меж, адже немає в світі людини, яку б не замилувала українська пісня.

А скільки теплих слів хочемо сказати на адресу нашого ювіляра – Мар’яна Васильовича Шуневича! Людина прекрасної душі і непересічного таланту, завжди зичливий і неймовірно скромний. От уже 40 років на сцені. І, як тихенько за лаштунками поділився з нами Мар’ян Васильович, щоразу виходячи на сцену – хвилюється. Але щойно цей блискучий артист починає співати – хвилювання минає, а глядацька зала не може відірвати від нього очей! Він збирає аншлаги, публіка знає і любить його творчість і довго не відпускає зі сцени. Так було і зараз! Разом із паном Мар’яном на сцені були вірні друзі і колеги, з якими пройдено колосальний творчий шлях – Гурт «Варта 80-х».  У цей святковий день Мар’ян Шуневич був відзначений подякою від міністра культури України Євгена Нищука та Орденом «Єдність та воля». Нагороди вручив відомий громадський діяч Богдан Кунда.

Ще одна визначна подія, яка відбулася 3 листопада і про яку ми не можемо не розповісти. Людина, яку цього разу не було видно на сцені, але завдяки якій все у Філармонії працює злагоджено, а творчий колектив живе і дихає як єдиний організм. Неможливо уявити, яких це вартує зусиль! Наш Генеральний директор Володимир Сивохіп отримав почесну відзнаку – Орден «За розбудову України». Володимире Степановичу, вітаємо! Любимо! Пишаємося!

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...