Ми чекали на цей день! Ми хвилювалися!

15.04.2019
Опис

 

Довгі години підготовки, суперечок, репетицій, тривалої виснажливої роботи!

І ось, цей день настав!

Вперше в Україні! Міжнародний фестиваль імені Альберта Лисого розпочався!

Альберто Лисий – легендарна постать в світової музичної культури. Блискучий скрипаль, аргентинець українського походження. Єдиний учень геніального Ієгуді Менухіна, педагог, засновник музичної академії імені свого Вчителя. Він заклав ті основи, що дали впевнений старт багатьом талановитим музикантам, зокрема, з України, що сьогодні підкорюють найзначніші сцени світу!

Учні Маестро, через 10 років після його смерті, зібралися, щоб пам’ять про їхнього вчителя жила! А основна мета фестивалю – продовжувати справу видатного земляка!

В рамках цієї, без перебільшень, визначної події відбудеться чотири прекрасних концерти в різних мальовничих локаціях Львова. Виконавцями запрошено випускників Академії – віртуозні майстри своєї справи з різних куточків світу – Австралії, Франції, Іспанії, Румунії, України. Окрім неперевершеної музики, зіркові учасники фестивалю подарують молодим митцям майстер-класи, на яких поділяться своїм досвідом, уміннями, а можливо і професійними секретами.

Міжнародний музичний фестиваль імені Альберто Лисого вкотре доведе, що мистецтво – вічне, а музика – це мова, що не потребує перекладу. Що прекрасне об’єднує і примирює!

Запрошуємо долучитися до унікальної події, що вразить мистецький простір Культурної Столиці!

Програма фестивалю тут:

https://philharmonia.lviv.ua/events/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...