Півтора мільйона гривень на ЗСУ зібрав оркестр INSO-Lviv

27.04.2023
Опис

22 квітня у стінах Львівській національної філармонії, спільно з Академічним симфонічним оркестром INSO-Lviv та галереєю Home of Arts Lviv, за підтримки ВЕТЕРАН МЕДІА відбувся благодійний аукціон «СИЛА МИСТЕЦТВА».

Понад 1 500 000 гривень ― нам вдалось досягнути цілі! Завдяки спільним зусиллям, завдяки усім, хто підтримав наш задум і допоміг втілити, завдяки кожному і кожній, хто в цей вечір був із нами. 

Як зазначають організатори, “Сьогодні підтримувати наших Воїнів у здоланні ворога, наближенні до перемоги  ― найважливіша ціль кожного українця”. 

Від початку повномасштабної війни в Україні оркестр «INSO-Львів» придбав і відправив на фронт десятки авто, партії медикаментів, тепловізорів, дронів. Ми залучаємо силу мистецтва задля цього і вдячні вам за те, що ви поряд із нами. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання засобів повітряного нападу для львівської 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Ці безпілотні авіаційні комплекси військового та цивільного призначення забезпечують моніторинг, повітряну розвідку, відеоспостереження та корегування артилерійського вогню вдень та вночі ― (БпАК) «ВАЛК-1» (відомий як «Валькірія»), які обов’язково скоротять чисельність ворога!

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...