Режисер Прітан Ембройз: “Ми зробимо усе можливе, щоб ця музика допомогла повернути українських дітей додому”

03.05.2023
Опис

“Ми зробимо усе можливе, щоб ця музика допомогла повернути українських дітей додому”, – цими словами голлівудський режисер Прітан Ембройз звернувся до музикантів Львівської філармонії, що записували саундтрек до його нової документальної стрічки про події війни в Україні.

Львівська національна філармонія - Режисер Прітан Ембройз: “Ми зробимо усе можливе, щоб ця музика допомогла повернути українських дітей додому”

Саундтрек до фільму написав володар премії Греммі за музику до серіалу «Чорнобиль» Андрій Яцків, композитор та керівник ансамблю “Високий замок” філармонії. Записували твір разом з Академічним симфонічним оркестром філармонії та хоровою капелою «Трембіта». Уривок із розмови на сайті медіа “Високого замку”:

Львівська національна філармонія - Режисер Прітан Ембройз: “Ми зробимо усе можливе, щоб ця музика допомогла повернути українських дітей додому”

Уже влітку стрічку презентуватимуть на Венеційському фестивалі. У сюжеті “Суспільного. Львів” можна дізнатись більше про фільм та сам запис.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...