Соціально-екологічна акція «СИМФОНІЯ ЛІСУ – МУЗИКА ЖИТТЯ!»

18.04.2018
Опис

24 квітня 2018 року на території Орівського лісництва ДП ”Сколівське лісове господарство” у співпраці з Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства пройде соціально-екологічна акція під гаслом «Симфонія лісу – музика життя».

Ініціатором акції виступив Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської обласної філармонії спільно з Опікунською радою оркестру. Мета акції – відновлення та збереження лісних масивів в Карпатах, привернення уваги громадськості до важливості бережливого ставлення до природи, збереження балансу та гармонії в системі «людина – природа».

Вибір місця для проведення акції музикантами оркестру не є випадковим: зі Сколівщиною пов’язані імена таких видатних українців, як оперна співачка Соломія Крушельницька, композитор і музикознавець Роман Стельмащук, композитор Мирослав Скорик.

Ми всі захоплюємося красою та гармонією, яку дарує музика у виконанні професійних музикантів. Природа  – це також митець, який дарує нам не менш вражаючі за красою шедеври. Тож, збережемо цю красу разом! Нехай й надалі лунає прекрасна симфонія лісу – справжня музика життя!

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до нашої акції.

Для участі в акції треба зареєструватись, заповнивши он-лайн анкету за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/Z99XCQB

08:30 – збір групи (перехрестя вул. Чайковського та проспекту Шевченка)

09:00 – виїзд до місця проведення акції

ор.18:00 – повернення до Львова

У разі виникнення запитань, звертайтесь за номером 097 719 07 92 або електронною поштою [email protected]

Важливо! У разі несприятливих погодних умов можливі зміни в проведенні акції. Про них буде заздалегідь повідомлено всім, хто зареєструвався для участі, залишивши свої контактні дані в он-лайн анкеті.

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...