Форум видавців запрошує літніх людей безкоштовно відвідати культурні заходи

29.07.2018
Опис

20-23 вересня 2018 року в рамках ювілейного 25-го Національного Форуму видавців у Львові пройде благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання». Її вже п’ять років поспіль організовує ГО «Форум видавців» у співпраці з рядом інституцій, які спеціалізуються на роботі з літніми людьми.

Ця акція – яскравий приклад того, як громадські і культурні організації, а також влада і мешканці міста об’єднуються заради спільної мети.  «Третій вік» спрямований на підвищення свідомого ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві.

А тепер трішки цифр. Минулого року в межах цієї акції книжковий ярмарок і презентації у Палаці мистецтв безкоштовно відвідали 9332 особи пенсійного віку. 2000 з них придбали книжки зі спеціальною знижкою, 4000 відвідали культурні заходи, 622 нові книжки було закуплено та передано у бібліотеки територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян, а також книжкових клубів, створених в межах акції у бібліотеках ЦБС для дорослих у Львові і Стрию.

«Третій вік» спряла тому, що у читацьких клубів для літніх людей з’явилися й інші доброчинці, які почали жертвувати книги.

 

Поділитись


Популярне

13.08.2018 Анонси

“Епілог” музичної тетралогії: Комонько, Пірієв, Христенко, Бервецький

«ПРЕМ’ЄРА – ВЕЧІР КОНЦЕРТІВ МИРОСЛАВА СКОРИКА» 19 вересня, 19:00
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...