Яскравий січень

28.12.2018
Опис

Січень, як звикло, щедрий на свята і приємні сюрпризи!
Не виключення і Львівська національна філармонія, що приготувала для своїх шанувальників багато яскравих подарунків і, традиційно, розкішної музики!

Звісно, будемо колядувати, щедрувати, адже різдвяні свята, мабуть, наймузичніші в році!

Так, 14 січня на Старий Новий рік у Львівській філармонії гучно лунатиме українська щедрівка та весела коляда! Галицький академічний камерний хор завіншує любим слухачам щирими побажаннями, теплом та радістю на весь рік прийдешній!

А 17 січня львів’ян вітатиме український «вокальний оркестр» ManSound із концертом «Різдвяний»! Шість чудових чоловічих голосів своїм фірмовим а-капельним звучанням дивуватимуть  шанувальників колядками з різних країн світу, псалмами та іншими різдвяними хітами.  Разом із ManSound Різдво набуває особливого оксамитового звучання!

Та не лише колядою будемо тішити наших гостей!

Буде багато музичних сюрпризів, як от дивовижний проект «У ритмах Латинської Америки». 13 січня відбудеться справжнє перевтілення, коли серед чарівно-сніжного зимового Львова, Філармонія стане оазою спекотного літа! Пристрасна іспанська та латиноамериканська музика подарує сонячний настрій! Запальні ритми змусять серця битися швидше, в такт! Академічний симфонічний оркестр під керівництвом грандіозного  Раміро Аріста – аргентинського диригента, що своєю батутю, наче чарівною паличкою здатен «оживити музику», подарують емоційне, колосальне звучання!

23-24 січня на львівську публіку чекає воістину естетичне задоволення. Вишуканий, тонкий, філософський концерт «4х4. Чотири пори року»! Стихія. Краса природи. Вічне коло часу – Весна. Літо. Осінь. Зима… і знову Весна. Чарівна музика, що занурить в атмосферу легких і прозорих, наче подих вітру, мрій і роздумів.

І ще безліч різноманітних, креативних, вишуканих і сміливих ідей втілюватимуть талановиті виконавці Філармонії для найвибагливішого і найкращого в світі львівського глядача!

 

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...