Виставка « Контрасти осені»

03.09.2020
Опис

Осінній концертний сезон у Львівській національній філармонії розпочато і доповнила його презентація картин народного художника України Петра Сипняка. На виставці в АртФіл , що знаходиться у вестибюлі представлено шістнадцять великих живописних полотен майстра під назвою «Контрасти осені». Любов до рідного краю, міста прочитуються у кожному творі чи то в карпатських пейзажах, серія яких експонується вперше, чи то у дощових вуличках старовинного міста Львова ,чи улюбленому парку, чи у сільських
краєвидах. Живописна манера Петра Сипняка завжди впізнавана за особливістю фактури мазка, а також нанесені густої фарби, що створюють об’ємність зображення і особливий вібраційний ефект.
Осінь чи не найкраща пора натхнення для художника. Золота осіння пора приваблює митця багатством барв і щедрістю кольорової палітри.

Урочисте відкриття виставки 10.09.2020 о 17.00

Львівська національна філармонія - Виставка « Контрасти осені» Львівська національна філармонія - Виставка « Контрасти осені»

Український живописець Петро Сипняк народився в с.Лани Ів.-Франківської обл. , член Спілки Художників України з 1989 р., член Клубу Українських Мистців (КУМ), закінчив Львівський Державний інститут декоративно- прикладного мистецтва (зараз Львівська Академія Мистецтв)1985 р., факультет — інтер’єр і обладнання, 2014 р. — Народний художник України, 2018 р. — Лауреат обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації за образотворче мистецтво ім. Івана Труша , увійшов до Національного рейтингу 2019 100 ЧОЛОВІКІВ УКРАЇНИ — Гордість Львівщини, Організатор та учасник багатьох благодійних аукціонів та проектів задля відновлення культурних пам’яток Львова та інших міст.
Роботи митця знаходяться у музеях Львова, Києва, Канева, Запоріжжя, Кам’янського (Дніпродзержинська) та у численних приватних колекціях в Україні і за кордоном.

Куратор виставки
Зоріана Мірус

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...