Експерименти українських та німецьких музикантів у електроакустичній студії стануть частиною Фестивалю Давньої Музики

31.07.2023
Опис

Як відомо, 8–10 серпня в рамках ХХ Фестивалю Давньої Музики у Львові відомий німецький музикант Норберт Роденкірхен проведе майстер-класи для українських флейтистів та сеанси імпровізації з львівськими музикантами в Експериментальній студії електроакустичної музики Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Він також прочитає лекцію під назвою: «Нові звуки в старовинній музиці / Старовинні звуки в новій музиці», що ознайомить слухачів з питаннями сучасних виконавських технік у давній музиці, та архаїчних технік — у сучасній.

Львівська національна філармонія - Експерименти українських та німецьких музикантів у електроакустичній студії стануть частиною Фестивалю Давньої Музики

Разом з Норбертом Роденкірхеном відомий львівський музикант-мультиінструменталіст Всеволод Садовий проведе освітню лекцію-презентацію. У фокусі дослідження — природні паттерни ранньомузичних практик: інтерес до звукоутворення, інструментарію, музичної форми — як віддзеркалення культурної еволюції та розвитку свідомості.

Окремою вагомою частиною Лабораторії стане студійна робота музикантів над сучасним ансамблевим твором на теми манускрипту Войнича: конкретне контраверсійне історичне  джерело стане підґрунтям для музичного експерименту із практичного взаємопроникнення давніх та сучасних виконавських технік.
Ця робота символізуватиме втілення 4 стихій. Один з творів студійної частини буде розглянуто з аудиторією та активними учасниками майстер-класів. Характерною ознакою проєкту стане консолідація з військовими музикантами, які зараз не є повністю залученими до сцени. Так, одним з учасників Лабораторії буде контрабасист Марк Токар.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...