Das Orchester: «Музика приносить світло і радість у життя»

19.06.2024
Опис

У німецькому музичному журналі Das Orchester вийшла стаття про діяльність Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії в роки війни, в якій оркестранти щиро поділились власними переживаннями, планами та надіями на майбутнє з журналісткою Барбарою-Марією Валь.

Як тримаються та налаштовують себе творити музику між звуків сирен та блекаутів розповіли концертмейстер групи віолончелей Денис Литвиненко та флейтист і керівник оркестру Михайло Сосновський.

Львівська національна філармонія - Das Orchester: «Музика приносить світло і радість у життя»

Про оркестрантів журналістам розповів генеральний директор Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика Володимир Сивохіп

«Ці музиканти проявляють себе у всіх сузірʼях камерної музики та виконують твори великих композиторів усіх епох. Той факт, що так багато з них є чудовими камералістами означає, що вони звикли добре слухати один одного, спілкуватися одне з одним. Це створює потужну енергію та синергію, яка дає їм змогу грати разом і масштабні програми». 

Львівська національна філармонія - Das Orchester: «Музика приносить світло і радість у життя»

Але не тільки репертуар з усіх музично-історичних епох і у всіх можливих виконавських складах зʼявляється в концертних календарях оркестру, вони також зʼявляються на сцені з джазом, танго та кіномузикою.

«Музика зараз є особливо корисною для всіх людей, приносить світло і радість у їхнє життя», –  підсумовує Володимир Сивохіп.

Повний матеріал доступний за посиланням 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...