У німецькому музичному журналі Das Orchester вийшла стаття про діяльність Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії в роки війни, в якій оркестранти щиро поділились власними переживаннями, планами та надіями на майбутнє з журналісткою Барбарою-Марією Валь.
Як тримаються та налаштовують себе творити музику між звуків сирен та блекаутів розповіли концертмейстер групи віолончелей Денис Литвиненко та флейтист і керівник оркестру Михайло Сосновський.
Про оркестрантів журналістам розповів генеральний директор Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика Володимир Сивохіп:
«Ці музиканти проявляють себе у всіх сузірʼях камерної музики та виконують твори великих композиторів усіх епох. Той факт, що так багато з них є чудовими камералістами означає, що вони звикли добре слухати один одного, спілкуватися одне з одним. Це створює потужну енергію та синергію, яка дає їм змогу грати разом і масштабні програми».
Але не тільки репертуар з усіх музично-історичних епох і у всіх можливих виконавських складах зʼявляється в концертних календарях оркестру, вони також зʼявляються на сцені з джазом, танго та кіномузикою.
«Музика зараз є особливо корисною для всіх людей, приносить світло і радість у їхнє життя», – підсумовує Володимир Сивохіп.
Сходинка до оркестру
Мета – виховання майбутньої аудиторії і молодих фахівців: директор-...
Пʼять спогадів про «Віртуозів Львова» на Збручі
30 років тому, у вересні-1994, свої перші репетиції розпочав Академ...
Благодійна виставка «Моє серце з тобою»
Вона поклала початок оновленому