Музиканти найстарішого у світі оркестру зіграють у Львівській філармонії

31.05.2023
Опис

Розкішна музика Вольфганга Амадея Моцарта та Людвіга Ван Бетховена у виконанні дрезденських майстрів занурить кожного в незабутню атмосферу. А внутрішнє світло майже сакральних творів естонського композитора Арво Пярта подарує відчуття спокою та гармонії. 

Подаруйте собі вечір шедеврів від кращих виконавців Європи! 2 червня о 17:00 Львівська національна філармонія запрошує відвідати концерт музикантів Дрезденської Штадтскапелли.

Скрипаль Федеріко Касік розповів: 

“Ми вже давно планували приїхати до Львова, але парадоксально, що вдалось це тільки в цей час. Ми прагнемо показати свою солідарність і бути разом з українцями у цих нелегких випробуваннях. Я сам навчався у Львівській музичній академії 6 років — в Ігоря Пилатюка, тож частково ідея вкотре відвідати Львів є моєю”.

Колектив “Дрезденські солісти” виступить вперше у заявленому складі — камерного ансамблю зі струнних та духових. Він складається з музикантів Дрезденської Штадтскапелли — неймовірно, що це найстарший оркестр у світі. Наступного року колектив святкуватиме 475 років.

Львівська національна філармонія - Музиканти найстарішого у світі оркестру зіграють у Львівській філармонії

Програма, яку виконають музиканти, є вкрай цікавою та ефектною. Скрипаль Касік зазначив: “Ці твори універсальні, хоч вони і з різних епох, але це музика, яку розуміє весь світ. Вона є справжньою, чистою, але що найважливіше — мирною і позитивною”.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...