Гості, прем’єри, грандіозні проєкти та багато музики: у Львівській філармонії стартує 40-ий фестиваль «Віртуози»!

11.05.2021
Опис

20 травня (четвер) / 19.30

Меса до Ювілею

  • Інна Федорій, сопрано [UA]
  • Лілія Нікітчук, мецо-сопрано [UA]
  • Вадим Коваль, тенор [UA]
  • Олексій Кувітанов, баритон [UA]
  • Камерний хор «Глорія» [UA]
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії [UA]
  • Володимир Сивохіп, диригент [UA]

Перше виконання в Україні:  Ян Дісмас Зеленка. Меса Всіх Святих

  

21 травня (п’ятниця) / 19.30

Фантазія. Відкриття

  • Назар Джурин, віолончель [US]
  • Андрій Чайковський, скрипка [UA]
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії [UA]
  • Теодор Кухар, дириґент [US]

Твори Л. ван Бетховена, О. Респіґі, А. Дворжака, Й. Сука

 

22 травня (субота) / 18.00

Новий Вектор 

  • Олег Каськів, скрипка [UA/CH]
  • Софія Соловій, сопрано [UA]
  • Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» [UA]
  • Андрій Юркевич, дириґент [UA]

Твори Е. фон Донаньї, С. Прокоф’єва, Ф. Шмітта, З. Кодая

 

23 травня (неділя) / 17.00

10 Перлин Української Музики

  • Софія Соловій, сопрано [UA]
  • Оксана Рапіта, фортепіано [UA]
  • Олег Созанський, бандура [UA]
  • Володимир Дуда, скрипка [UA]
  • Модест Менцінський, віолончель [UA]
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» [UA]
  • Сергій Бурко, дириґент [UA]

Твори М. Березовського, Д. Бортнянського, Я. Степового, М. Скорика, М. Колесси, С. Людкевича, В. Сильвестрова

 

23 травня (неділя) / 20.00

ЖИТИ

  • «Vivere Quartet» [UA] :
    • Анна Бура, скрипка
    • Дмитро Лиско, скрипка
    • Марія Панчук, альт
    • Дмитро Ніколаєв, віолончель
  • Данило Саєнко, фортепіано [UA]

 У програмі твори Ф. Мендельсона, Й. Брамса

 

27 травня (четвер) / 19.30

Музичні Акварелі

  • Богдан Дашак, вокал/ фортепіано [UA]
  • Олег Ярема, гітара [UA]
  • Ярослав Казмірчук, труба [UA]
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії [UA]

 Твори О. Яреми, Б. Дашака, А. К. Жобіма, М. Лєграна, Д. Р. Робінсона

 

28 травня (п’ятниця) / 19.30

Класична Романтика

  •  Катерина Тітова, фортепіано [UA/DE]
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії [UA]
  • Вінсент Козловський, дириґент [PL]

 Твори Е. Гріга, Л. ван Бетховена 

Концерт у співпраці зі Студією звукозапису Golka Records

 

29 травня (субота) / 18.00

Ukrainians 

  • Валерій Соколов, скрипка [UA]
  • Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» [UA]
  • Кирило Карабиць, дириґент [UA/DE]

 Твори Й. Гайдна, Б. Бартока, Л. Яначека

 

29 травня (субота) / 21.00

Бетховен. Вогонь у темряві

  • Дмитро Семикрас, фортепіано [UA]

 Твори Л. ван Бетховена

Концерт у співпраці з VERE MUSIC FUND

 

30 травня (неділя) / 15.30

Mozart in Green

  • Владислав Петрик, кларнет [UA]
  • Варвара Васильєва, скрипка [UA]
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії [UA]
  • Наталія Стець, дириґентка [UA]

Твори В. А. Моцарта

Концерт у співпраці з VERE MUSIC FUND

 

30 травня (неділя) / 17.00

Сад Палацу Потоцьких

Віртуози просто неба

  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» [UA]
  • Сергій Бурко, дириґент [UA]

 Твори А. Вівальді, В. А. Моцарта, Ф. Шуберта, Й. Брамса, Й. Штрауса, А. П’яццолли, Л. Андерсона

 

30 травня (неділя) / 18.00

Віртуози & Французька Весна

  •  Кім Барб’є, фортепіано [FR]

Твори А. Скарлатті, В. А. Моцарта, Б. Делепелера, К. Дебюссі, Ф. Шопена, Й. С. Баха

Концерт у співпраці з Alliance Française de Lviv

 

30 травня (неділя) / 20.30

Suprun Titova Duo

  • Катерина Супрун, альт [UA]
  • Катерина Тітова, фортепіано [UA/DE]

Твори Ф. Шуберта, Є. Станковича, А. В’єтана, Д. Скарлатті, І. Альбеніса, З. Алмаші, А. П’яццолли

Концерт у співпраці з ImproWise Management

 

1 червня (вівторок) / 19.00

Архикатедральний собор святого Юра

Вічная Пам’ять

  • Софія Соловій, сопрано [UA]
  • Камерний хор «Глорія» [UA]
  • Володимир Сивохіп, дириґент [UA]

 Твори М. Скорика, Г. М. Гурецького, П. Васкса, А. Пярта, К. Стеценка

 

2 червня (середа) / 19.00

Станкович & СКОРИК & Сильвестров

  • Струнний квартет «Фенікс»  [UA]:
    • Микола Гав’юк, скрипка
    • Петро Тітяєв, скрипка
    • Вадим Педорич, альт
    • Денис Литвиненко, віолончель

 Твори М. Скорика, В. Сильвестрова, Є. Станковича

 

3 червня (четвер) / 19.00

Бетховен & Скорик

  • Оксана Рапіта, фортепіано [UA]
  • Мирослав Драган, фортепіано [UA]

 Твори Л. ван Бетховена та М. Скорика 

 

04 червня (п’ятниця) / 19.00

Музика світла

  • Олег Каськів, скрипка [UA/CH]
  • Валентина Пришляк, альт [UA/CH]
  • Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» [UA]
  • Юрій Бервецький, дириґент [UA]

 Твори М. Скорика та М. Колесси

 

06 червня (неділя) / 17.00

In Memoriam & Мелодія

  • Соломія Івахів, скрипка [US]
  • Мирослав Драган, фортепіано [UA]

 Твори Л. ван Бетховена та М. Скорика

 

06 червня (неділя) / 19.30

Vitae & Mortis

  • Назар Джурин, віолончель [US]
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії [UA]
  • Сергій Хоровець, дириґент [UA]

Твори А. Пярта, К. Пендерецького, С. Прокоф’єва, М. Скорика

 

Детальніше з програмою можна ознайомитись за посиланням 

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...