JaZZ & LoVE & FiRE у Львівській національній філармонії          

04.02.2020
Опис

7 лютого у Львівській національній філармонії відбудеться подія «JaZZ & LoVE & FiRE» за участі Остапа Поповича (труба), Академічного симфонічного оркестру філармонії та диригента Володимира Сивохіпа. У їх виконанні прозвучать відомі композиції латиноамериканського композитора Артуро Маркеса, а також всесвітньовідомого митця, що писав музику для Бродвею – Джорджа Гершвіна.

Концерт є надзвичайно важливим для усіх музикантів, а передовсім для диригента. Подія «JaZZ & LoVE & FiRE» стане не лише першою для нього на рідній сцені у 2020 році, а й буде справжнім святом, адже у січні Володимир Сивохіп відзначив свій ювілей! 7 лютого диригент продовжить святкування разом із слухачами!

Музика, що звучатиме у програмі вечора, запалює з перших нот! Її ритми змушують серця битися частіше й танцювати. Палкі латиноамериканські інтонації і ритми “Кубинської увертюри” Дж. Гершвіна, американського композитора, що народився в сім’ї емігрантів з Одеси, “Конґа нового вогню” (Conga del Fuego Nuevo) та Данзон №2 (Danzón No. 2) мексиканського композитора Артуро Маркеса, вже давно стали улюбленцями у всьому світі!

А “Рапсодія в стилі блюз” та “Американець в Парижі” Джорджа Гершвіна вже близько ста років надихають своїми джазовими й блюзовими інтонаціями, які усі неодмінно впізнають із перших кількох звуків!

Детальна інформація та квитки доступні за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/jazz-love-fire-07-02-2020-19-00/

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...