JaZZ & LoVE & FiRE у Львівській національній філармонії          

04.02.2020
Опис

7 лютого у Львівській національній філармонії відбудеться подія «JaZZ & LoVE & FiRE» за участі Остапа Поповича (труба), Академічного симфонічного оркестру філармонії та диригента Володимира Сивохіпа. У їх виконанні прозвучать відомі композиції латиноамериканського композитора Артуро Маркеса, а також всесвітньовідомого митця, що писав музику для Бродвею – Джорджа Гершвіна.

Концерт є надзвичайно важливим для усіх музикантів, а передовсім для диригента. Подія «JaZZ & LoVE & FiRE» стане не лише першою для нього на рідній сцені у 2020 році, а й буде справжнім святом, адже у січні Володимир Сивохіп відзначив свій ювілей! 7 лютого диригент продовжить святкування разом із слухачами!

Музика, що звучатиме у програмі вечора, запалює з перших нот! Її ритми змушують серця битися частіше й танцювати. Палкі латиноамериканські інтонації і ритми “Кубинської увертюри” Дж. Гершвіна, американського композитора, що народився в сім’ї емігрантів з Одеси, “Конґа нового вогню” (Conga del Fuego Nuevo) та Данзон №2 (Danzón No. 2) мексиканського композитора Артуро Маркеса, вже давно стали улюбленцями у всьому світі!

А “Рапсодія в стилі блюз” та “Американець в Парижі” Джорджа Гершвіна вже близько ста років надихають своїми джазовими й блюзовими інтонаціями, які усі неодмінно впізнають із перших кількох звуків!

Детальна інформація та квитки доступні за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/jazz-love-fire-07-02-2020-19-00/

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...