Концерт-присвята та виставка “Квіти для митрополитів” - Львівська національна філармонія

Концерт-присвята та виставка “Квіти для митрополитів”

25.07.2024
Опис

29 липня о 19:00 запрошуємо на відкриття виставки “Квіти для митрополитів” та концерт-присвяту, що відбудуться в рамках вшанування памʼяті з нагоди уродин Андрея Шептицького у Соборі Святого Юра.

Представлені будуть творчі роботи Ірини Данилів-Флінти, Вікторії Дубовик, Галини Отчич, Ігоря Гавришкевича, Ігоря Колісника, та Ігоря Кузьмака.

До концерту долучаться відомі львівські музиканти: Лілія Нікітчук, мецо-сопрано, Ярослав Мигаль, віолончель, Максим Римар, віолончель та Олена Маркевич, фортепіано.

Львівська національна філармонія - Концерт-присвята та виставка "Квіти для митрополитів"

Проєкт організований спільно Архикатедральним Собором Святого Юра, Громадською радою “Святий Юр” та Львівською національною філармонією імені Мирослава Скорика.

 

Поділитись


Популярне

27.06.2025 АнонсиКонцерти

ІХ Маратон памʼяті Василя Сліпака

Девʼять років тому, 29 червня 2016 року, у бою поблизу селища Луганське на Донеччині від ворожої кулі сн...