Lubomirski FESTIVAL 2019 у Львові

02.10.2019
Опис

Фестиваль імені князя Владислава Любомирського – це значна музична подія у мистецькому житті Польщі. Присвячена вона відомому меценату культури,  діяльність якого сприяла творчим успіхам Рубінштейна, Шимановського, Карловіча, Шелуто, Ружицького та Фітельберга. У 2019 році Lubomirski FESTIVAL відбудеться у шести містах Європи та триватиме впродовж 17-30 жовтня.

Чотири фестивальні події відбудуться також у Львівській національній філармонії. 24 жовтня у Концертному залі Людкевича В.Янковський (баритон), С.Наборчик (тенор) та Д.Пешко (фортепіано) виконають камерні вокальні композиції польських та українських композиторів.

27 та 28 жовтня польсько-український склад виконавців презентуватиме дві цікаві програми симфонічної музики, де прозвучать твори П.Чайковського, Г.Венявського, Г.Пахульського і М.Карловіча.

Завершить львівський цикл концертів фестивалю подія 29 жовтня, яка відбудеться за участі АСОЛНФ, Галицького академічного камерного хору та солістів (Христина Макар (сопрано), Тетяна Вахновська (мецо-сопрано), Назар Тацишин (тенор), Віктор Янковський (баритон) ), які виступлять під орудою Володимира Сивохіпа. У їх виконанні прозвучать “Молитва за Польщу” З.Стойовського, “Заповіт” С.Людкевича та “Stabat Mater” К.Шимановського.

Відвідати концерти можна буде за запрошеннями. Отримати їх зможуть усі охочі у касі Львівської філармонії.

Із детальною інформацією про фестиваль можна познайомитися на сайті Львівської національної філармонії та офіційному сайті фестивалю: https://lubomirskifestival.pl/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...