Львівська філармонія у Портфоліо ключових гравців сучасної музики від KCMD

09.12.2022
Опис

Як відомо, Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика є одним із провідних концертних залів України, що розпочав свою діяльність ще у 1912 році. Наше бачення передбачає збереження українського музичного мистецтва тут і за кордоном, а також впровадження європейської культурної спадщини в Україну, проведення наших концертів із сильною міжнародною присутністю. З 24 лютого 2022 року нами проведено понад шістдесят подій у прямому ефірі, спрямованих на популяризацію нашої діяльності в усьому світі, включаючи міжнародні проєкти та кілька повномасштабних фестивалів сучасної, давньої, класичної музики, не згадуючи регулярних офлайн-концертів кілька разів на тиждень.

Відтак філармонія увійшла до добірки організацій та фахів_чинь, які найкраще представляють сферу нової музики в Україні та є рекомендованими партнерами у потенційних проєктах міжнародної співпраці, яку курували Kyiv Contemporary Music Days. Поточна версія Портфоліо орієнтована на організації, концертні агенції, менеджер_ок та інших професіонал_ок, готових бути партнерами та співорганізаторами міжнародних проєктів; ЗМІ, що спеціалізуються на сучасній музиці; а також композиторів, які можуть створювати нові твори на замовлення.

 

Фото з цьогорічних “Контрастів”. 7 жовтня. Senza Sforzando Ensemble та Руперт Берґман

Онлайн-презентація відбудеться 15 грудня о 20:00. Під час неї ви зможете дізнатися більше про Портфоліо, почути українських фахів_чинь, які були відібрані до поточної версії Портфоліо, та поставити свої запитання учасни_цям у коментарях. Після презентації відбудеться онлайн-концерт, на якому будуть представлені твори українських композитор_ок, які увійшли до Портфоліо. Саме Портфоліо стане доступним для широкої аудиторії незабаром після презентації.

Щоб приєднатися до події в Zoom, заповніть, будь ласка, цю коротку форму.

Онлайн-трансляція події

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...