Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика

01.06.2021
Опис

«Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика» (надалі – Конкурс) організовує і проводить КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика» у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Партнер Конкурсу – Львівська організація Національної Спілки композиторів України (ЛОНСКУ).

Конкурс, який відбуватиметься раз на два роки, започатковано у Львові цього року і присвячено пам’яті видатного українського композитора Мирослава Скорика. Головним завданням Конкурсу є підтримка і промоція симфонічної творчості нової ґенерації молодих українських композиторів, збереження та розвиток традицій національної композиторської школи, яскравим представником якої є Мирослав Скорик.

Мета Конкурсу:

 1. Виявлення та підтримка талановитих молодих українських композиторів, які працюють в симфонічному жанрі сучасної класичної музики.
 2. Формування зацікавлення широкої аудиторії до сучасної класичної музики та творчості молодих українських композиторів.
 3. Популяризація та впровадження в концертні програми українських симфонічних оркестрів творів молодих українських композиторів.

Предмет Конкурсу – твір для симфонічного оркестру тривалістю від 10 до 18 хвилин, який завершено не раніше, як 5 (п’ять) років до початку проведення Конкурсу (до 2021 року). Твір може мати попередні публічні виконання, однак не може бути нагороджений на інших композиторських конкурсах в Україні та за кордоном.

До Конкурсу допускаються партитури виключно для симфонічного оркестру без участі інструментів соло чи вокалістів, а також без застосування електроніки чи мультимедіа. Твір повинен базуватися на переосмисленні традицій української симфонічної музики у поєднанні з новаторськими пошуками, притаманними світовій музиці другої половини XX – початку XXI століття. Максимальна кількість інструментів у складі оркестру:

https://drive.google.com/file/d/11Z4iHZpt_lExCDFfksLBA1uMAC_Yiv3K/view?usp=sharing

Проведення Конкурсу забезпечує Оргкомітет у складі:

 • Володимир Сивохіп (Генеральний Директор Львівської національної філармонії)
 • Богдан Сегін (виконавчий директор Конкурсу)
 • Северин Гундяк (секретар Конкурсу)

            та міжнародне журі у складі:

 • Євген Станкович (голова журі, композитор, Україна)
 • Віктор Камінський (композитор, Україна)
 • Олександр Щетинський (композитор, Україна)
 • Богдан Сегін (композитор, Україна)
 • Ірина Тукова (музикознавиця, Україна)
 • Єжи Корновіч (композитор, Польща)
 • Вінсент Козловський (композитор і дириґент, Польща)

 

Участь у Конкурсі безкоштовна

У Конкурсі можуть брати участь молоді українські композитори, яким у 2021 році виповнюється не більше 40 років і які є громадянами України.

 

Термін подання конкурсних матеріалів: не пізніше 31 липня 2021 року до 23.59 за східноєвропейським часом EET (UTC+2).

Всі необхідні на Конкурс матеріали претенденти подають виключно в електронній версії як архів з посиланням на завантаження, яке необхідно надіслати на електронну адресу Конкурсу: [email protected]

Перелік документів для участі в Конкурсі:

https://drive.google.com/file/d/132iuv1vsXqHS_fzo3-Bp2NdvGrhidr48/view?usp=sharing

 

Конкурс є анонімним. Оргкомітет не розкриває інформацію про авторів до моменту винесення остаточного рішення журі Конкурсу. У партитурі на першій сторінці повинна бути зазначена тільки назва твору та його приблизна тривалість. Замість прізвища та імені автора у партитурі зазначається символ: слово, словосполучення або цифровий код.

Кожен з учасників Конкурсу може подати довільну кількість власних творів, однак кожна пропозиція повинна бути оформлена окремо згідно процедури подання документів на Конкурс та відповідати всім вимогам Консурсу.

 

Конкурс проводиться у два тури. У першому турі журі визначає 5 (п’ять) творів, які виходять у другий тур Конкурсу. Про результати першого туру Оргкомітет інформує всіх учасників Конкурсу електронною поштою до 1 вересня 2021 року. Учасники другого туру повинні найпізніше до 1-го жовтня 2021 року надіслати оркестрові голоси у форматі pdf на електронну адресу Конкурсу: [email protected]

Переможці Конкурсу визначаються до 7 жовтня 2021 року шляхом таємного голосування журі простою більшістю голосів за музичний твір. За результатами другого туру визначаються три переможці – Лауреати Конкурсу та два Дипломанти Конкурсу, яких Оргкомітет запрошує до Львова у період від 7 до 11 жовтня 2021 року для участі у церемонії нагородження та Концерті-Закритті 27-го Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти». Оргкомітет Конкурсу забезпечує транспортні витрати та проживання для учасників другого туру.

Рішення журі про переможців Конкурсу оголошується в ЗМІ та на Інтернет-ресурсах Організатора Конкурсу. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

Премії Конкурсу у 2021 році:

            I Премія – 45 000,00 грн. (брутто), та виконання твору в програмі Концерту-Закриття 27-го Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти», який відбудеться 10 жовтня 2021 року в Концертному Залі Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

            II Премія – 35 000,00 грн. (брутто), та виконання твору в програмі концерту симфонічної музики протягом концертного сезону 2021-2022 Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

            III Премія – 20 000,00 грн. (брутто), та виконання твору в програмі концерту симфонічної музики протягом концертного сезону 2021-2022 Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

Міжнародне журі Конкурсу на свій розсуд має право присуджувати не всі премії, присудити додаткові, розділити премію між кількома учасниками, або не присуджувати жодної.

 

Адреса Конкурсу:

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика

«Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика»

79000, м. Львів, вул. Чайковського, 7 Україна

Моб. тел.: +380 93 920 34 86

Email: [email protected]

 

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...