Відбувся проект «Рідними шляхами»

29.11.2015
Опис

З 12 до 29 листопада Львівська обласна філармонія провела мистецький проект «Рідними шляхами». Ідея проекту народилася в колі музикантів Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок». В основі лежало бажання відвідати з концертами ті віддалені міста чи села, звідки походять родини музикантів ансамблю. З часом прийшло глибше усвідомлення потреби в таких виступах також і в інших куточках нашої області, куди останнім часом з об’єктивних причин не так часто заїжджають концертні колективи. Тому музиканти вже вкотре пропонують своїм слухачам цікаве спілкування з «живими» інструментами, яких у «Високому Замку» понад двадцять.

Музиканти виступили у с. Сілець, смт. Гірник, м. Соснівка Сокальського району та м. Червонограді, с. Новосілки та с. Баличі Мостиського району, с. Волиця та смт. Куликів Жовківського району, а завершили проект виступом 29 листопада у Народному домі с. Вороців Яворівського району.

Соціальний проект «Рідними шляхами-2015» відбувся за підтримки Львівської обласної ради, Департаменту культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної філармонії.

http://osvitportal.lviv.ua/novyny?id=74710_nedilnyy_koncert_foto_

http://volya.if.ua/2011/02/ridnymy-shlyahamy-%E2%80%93-u-ridnu-paryschensku-shkolu/

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...