Вперше у Львові

01.03.2016
Опис

В суботу, 27 лютого, у Львівській обласній філармонії відбувся концерт академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» за участі зіркового подружжя – скрипальки Лізи Батіашвілі і диригента, гобоїста Франсуа Лельо.

Концерт пройшов за повного аншлагу. Серед присутніх почесних гостей – Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба з дружиною та делегація підприємців з Нідерландів.

Музиканти приїхали в Україну із шляхетною місією, відмовившись від гонорарів, вони виступили з ініціативою передати кошти для придбання бас-кларнету для оркестру «INSO-Львів».

Для маестро Франсуа Лельо, на відміну від його дружини Лізи Батіашвілі, це був перший візит в Україну, який, за його словами, залишив багато приємних вражень, які він сам передав за допомогою одного слова – неперевершено! Всесвітньо відомий Маестро високо оцінив рівень виконавської майстерності українських музикантів і висловив інтерес до подальшої співпраці. В рамках візиту Франсуа Лельо до Львова відбулась також творча зустріч з учнями Львівської середньої спеціальної музичної школи ім. С. Крушельницької, під час якої юні музиканти продемонстрували своєму видатному колезі свої досягнення в опануванні майстерності гри на гобої.

http://zaxid.net/news/showNews.do?do_lvova_priyihala_gruzinska_virtuozna_skripalka_liza_batiashvili&objectId=1384110

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...