COURSE 2016

14.03.2016
Опис

З 14 до 19 березня 2016 року у Львові відбудуться П’яті Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE.

Започатковані у 2012 році COURSE стали одними з провідних майстер-класів сучасної музики у Східній Європі. Цього року COURSE відбуватимуться в Україні вп’яте і вперше у Львові. Під час майстер-класів п’ять молодих композиторів з України (Ганна Копійка, Назар Скрипник, Анна Стоянова, Микола Хшановський і Богдана Чепелюк), та одна композиторка з Італії (Катеріна ді Чекка) будуть навчатися у трьох відомих європейських композиторів, яких запрошено у Львів викладати на COURSE, а саме: Ельжбєта Сікора (Польща/Франція), Йорґ Біркенкьоттер (Німеччина) та Клаус Ланґ (Австрія).

Майстер-класи проходитимуть у Львівській обласній філармонії. Поруч з індивідуальними уроками, для учасників учасників також відбудеться велика кількість заходів, відкритих для всіх охочих.

На завершення COURSE учасники майстер-класів почують у виконанні Ensemble Nostri Temporis прем’єри своїх творів на концертах 19 березня у Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії та 21 березня у Залі Goethe-Institut у Києві. Крім того, буде обрано найкращого учасника майстер-класів, який отримає замовлення від організаторів на написання нового твору для інструментального ансамблю. Прем’єра відбуватиметься під час ХХІІ Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти” восени цього року у Львові.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...