COURSE 2016

14.03.2016
Опис

З 14 до 19 березня 2016 року у Львові відбудуться П’яті Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE.

Започатковані у 2012 році COURSE стали одними з провідних майстер-класів сучасної музики у Східній Європі. Цього року COURSE відбуватимуться в Україні вп’яте і вперше у Львові. Під час майстер-класів п’ять молодих композиторів з України (Ганна Копійка, Назар Скрипник, Анна Стоянова, Микола Хшановський і Богдана Чепелюк), та одна композиторка з Італії (Катеріна ді Чекка) будуть навчатися у трьох відомих європейських композиторів, яких запрошено у Львів викладати на COURSE, а саме: Ельжбєта Сікора (Польща/Франція), Йорґ Біркенкьоттер (Німеччина) та Клаус Ланґ (Австрія).

Майстер-класи проходитимуть у Львівській обласній філармонії. Поруч з індивідуальними уроками, для учасників учасників також відбудеться велика кількість заходів, відкритих для всіх охочих.

На завершення COURSE учасники майстер-класів почують у виконанні Ensemble Nostri Temporis прем’єри своїх творів на концертах 19 березня у Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії та 21 березня у Залі Goethe-Institut у Києві. Крім того, буде обрано найкращого учасника майстер-класів, який отримає замовлення від організаторів на написання нового твору для інструментального ансамблю. Прем’єра відбуватиметься під час ХХІІ Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти” восени цього року у Львові.

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...