«ЛЮДИ БРЕНДИ»

08.04.2016
Опис

Люди бренди – це люди, чиє ім’я стало «брендом» в певній галузі. Люди, які своєю діяльністю роблять промоцію нашому місту на рівні України чи закордоном.

Премію цього року вручать вперше. Переможців визначатимуть у таких номінаціях – «Політика», «Бізнес», «Меценатство», «Промоція», «Культура та мистецтво», «Музика», «Телебачення», «Радіо», «Спорт», «Fashion-індустрія», «Public people». А також будуть вручені спеціальні відзнаки за волонтерство та благодійну діяльність.

Думку авторитетних експертів вивчатимуть шляхом їх анкетування. До списку компетентних експертів увійшли понад 50 осіб; це громадські діячі та активісти, журналісти, представники місцевого політичного та бізнес-середовищ, відомі волонтери, діячі культури, представники медійного простору та шоу-бізнесу. У номінації «Музика» участь візьме всесвітньо відомий скрипаль Олег КРИСА, серед інших претендентів у цій номінації брати ГАДЮКІНИ (культовий український рок-гурт), РУСЛАНА (українська співачка, продюсер, громадський діяч, переможниця Євробачення-2003), ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ (українська акапельна формація), Святослав ВАКАРЧУК (український співак, лідер гурту «Океан Ельзи»).

До визначення «Людей брендів» залучили широке коло громадськості, за допомогою інтернет-голосування за посиланням – http://goo.gl/forms/yKAe99aqjB.​

З питань акредитації ЗМІ звертайтеся – +38 097 633 94 93 (Соломія
За додатковою інформацією -+ 38
093 701 79 22 (Володимир Місяйло)

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...