«ЛЮДИ БРЕНДИ»

08.04.2016
Опис

Люди бренди – це люди, чиє ім’я стало «брендом» в певній галузі. Люди, які своєю діяльністю роблять промоцію нашому місту на рівні України чи закордоном.

Премію цього року вручать вперше. Переможців визначатимуть у таких номінаціях – «Політика», «Бізнес», «Меценатство», «Промоція», «Культура та мистецтво», «Музика», «Телебачення», «Радіо», «Спорт», «Fashion-індустрія», «Public people». А також будуть вручені спеціальні відзнаки за волонтерство та благодійну діяльність.

Думку авторитетних експертів вивчатимуть шляхом їх анкетування. До списку компетентних експертів увійшли понад 50 осіб; це громадські діячі та активісти, журналісти, представники місцевого політичного та бізнес-середовищ, відомі волонтери, діячі культури, представники медійного простору та шоу-бізнесу. У номінації «Музика» участь візьме всесвітньо відомий скрипаль Олег КРИСА, серед інших претендентів у цій номінації брати ГАДЮКІНИ (культовий український рок-гурт), РУСЛАНА (українська співачка, продюсер, громадський діяч, переможниця Євробачення-2003), ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ (українська акапельна формація), Святослав ВАКАРЧУК (український співак, лідер гурту «Океан Ельзи»).

До визначення «Людей брендів» залучили широке коло громадськості, за допомогою інтернет-голосування за посиланням – http://goo.gl/forms/yKAe99aqjB.​

З питань акредитації ЗМІ звертайтеся – +38 097 633 94 93 (Соломія
За додатковою інформацією -+ 38
093 701 79 22 (Володимир Місяйло)

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...