«ЛЮДИ БРЕНДИ»

08.04.2016
Опис

Люди бренди – це люди, чиє ім’я стало «брендом» в певній галузі. Люди, які своєю діяльністю роблять промоцію нашому місту на рівні України чи закордоном.

Премію цього року вручать вперше. Переможців визначатимуть у таких номінаціях – «Політика», «Бізнес», «Меценатство», «Промоція», «Культура та мистецтво», «Музика», «Телебачення», «Радіо», «Спорт», «Fashion-індустрія», «Public people». А також будуть вручені спеціальні відзнаки за волонтерство та благодійну діяльність.

Думку авторитетних експертів вивчатимуть шляхом їх анкетування. До списку компетентних експертів увійшли понад 50 осіб; це громадські діячі та активісти, журналісти, представники місцевого політичного та бізнес-середовищ, відомі волонтери, діячі культури, представники медійного простору та шоу-бізнесу. У номінації «Музика» участь візьме всесвітньо відомий скрипаль Олег КРИСА, серед інших претендентів у цій номінації брати ГАДЮКІНИ (культовий український рок-гурт), РУСЛАНА (українська співачка, продюсер, громадський діяч, переможниця Євробачення-2003), ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ (українська акапельна формація), Святослав ВАКАРЧУК (український співак, лідер гурту «Океан Ельзи»).

До визначення «Людей брендів» залучили широке коло громадськості, за допомогою інтернет-голосування за посиланням – http://goo.gl/forms/yKAe99aqjB.​

З питань акредитації ЗМІ звертайтеся – +38 097 633 94 93 (Соломія
За додатковою інформацією -+ 38
093 701 79 22 (Володимир Місяйло)

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...