Віртуози Львова – Маріуполь

04.04.2016
Опис

Камерний оркестр “Віртуози Львова” в межах всеукраїнського проекту “Єдина Україна: Схід і Захід разом” представив у концертному залі Будинку “Молодіжний”, що у Маріуполі, концертну програму “CLASSICA VIVA”. На сцені звучали твори епохи Бароко та сучасні композиції легендарних класиків.

Окрім того, у Драматичному театрі львів’яни виступили спільно з Маріупольським муніципальним камерним оркестром “Ренесанс” під керівництвом головного диригента Василя Крячка. Звучала концертна програма “Вечір струнних серенад”.

Як розповів керівник маріупольського колективу, “Віртуози Львова” та “Ренесанс” підтримують дружні стосунки уже понад 20 років. “Наші музиканти неодноразово виступали на концертних майданчиках міста, – розповів Василь Крячко. – Ми також брали участь у багатьох фестивалях, які організовували “Віртуози Львова”.

Головний диригент Львівського академічного камерного оркестру Сергій Бурко зауважив, що обидва колективи поєднує тісна співпраця. “У нас багато спільних проектів, – зазначив Сергій Бурко. – В майбутньому ми ми б хотіли представити творчість маріупольського колективу європейським поціновувачам музики”.

Місцеві жителі організували надзвичайно теплий прийом для львів’ян, подарували гучні овації та ще довго не відпускали зі сцени, насолоджуючись чудовою грою музикантів.

http://www.0629.com.ua/news/1179240

http://www.mariupolskoe.tv/news/news-story/virtuozy-l-vova-v-mariupole/

http://www.ilich.in.ua/news.php?id=69464

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...