ОГОЛОШЕННЯ

28.04.2016
Опис

Львівська обласна філармонія (79000 – м. Львів, вул.Чайковського, 7) згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Головного диригента-художнього керівника Академічного симфонічного оркестру.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією диригента не менше десяти років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

1. заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
2. особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
3. копія документа, що посвідчує особу;
4. витяг з трудової книжки (за наявності)
5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з концертів, CD та DVD- записи тощо), а також – програми перспективної діяльності на займаній посаді в разі обрання .

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову комісії.

Документи подаються у закритому конверті з обов’язковою позначкою «На конкурс» за адресою: Львівська обласна філармонія. вул.Чайковського, 7. 79000, м. Львів.

Документи від претендентів приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Філармонії чи ЛОДА, або опублікування у засобах масової інформації (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу філармонії.

Конкурс відбуватиметься 06.06.2016р. за адресою: 79000, м. Львів, вул.Чайковського, 7 (перший етап – відкриття та вивчення документів і за рішенням комісії – другий етап конкурсу).

Другий етап конкурсу передбачає представлення та обговорення програми діяльності претендента перед конкурсною комісією та колективом оркестру.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел./факс (032) 235-81-22, (032) 235-81-36 (приймальна) або за електронною адресою amytrogan@ukr.net (Андрій Митроган)

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...