ОГОЛОШЕННЯ

28.04.2016
Опис

Львівська обласна філармонія (79000 – м. Львів, вул.Чайковського, 7) згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Головного диригента-художнього керівника Академічного симфонічного оркестру.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією диригента не менше десяти років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

1. заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
2. особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
3. копія документа, що посвідчує особу;
4. витяг з трудової книжки (за наявності)
5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з концертів, CD та DVD- записи тощо), а також – програми перспективної діяльності на займаній посаді в разі обрання .

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову комісії.

Документи подаються у закритому конверті з обов’язковою позначкою «На конкурс» за адресою: Львівська обласна філармонія. вул.Чайковського, 7. 79000, м. Львів.

Документи від претендентів приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Філармонії чи ЛОДА, або опублікування у засобах масової інформації (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу філармонії.

Конкурс відбуватиметься 06.06.2016р. за адресою: 79000, м. Львів, вул.Чайковського, 7 (перший етап – відкриття та вивчення документів і за рішенням комісії – другий етап конкурсу).

Другий етап конкурсу передбачає представлення та обговорення програми діяльності претендента перед конкурсною комісією та колективом оркестру.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел./факс (032) 235-81-22, (032) 235-81-36 (приймальна) або за електронною адресою amytrogan@ukr.net (Андрій Митроган)

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...