ОГОЛОШЕННЯ

07.06.2016
Опис

Конкурсна комісія, враховуючи думку колективу рекомендує Тараса Крису на посаду головного диригента – художнього керівника оркестру.

Склад комісії:
М. М. Дутчак – голова комісії
В. Д. Шемелинець – заступник голови комісії
А. М. Митроган – секретар комісії
Ю. Є. Ланюк – член комісії
Л. Ф. Гратило – член комісії
О. А. Божик – член комісії
М. Д. Комонько – член комісії
І. Р. Паламар – член комісії
А. І. Федорко – член комісії

Тарас Криса народився у Києві у музичній сім’ї і розпочав свої музичні студії як скрипаль у Московській консерваторії. Після переїзду у США Т. Криса продовжив навчання у Індіанському та Нортвестернському університетах по класу скрипки та диригуванню. Його вчителями по диригуванню були Віктор Ямпольський, Йорма Панула і Давід Зінман. Як скрипаль Т. Криса працював у Симфонічному оркестрі «Новий Світ» і Сент-Луїському симфонічному оркестрі. У 2002 р. він залишив оркестр у Сент-Луїсі, щоб повністю присвятити себе диригуванню.

В останні сезони він виступав як диригент з Національним симфонічним оркестром України, Оркестром ван хет Остен, Симфонічним оркестром «Новий Світ», Санкт-Петербурзьким симфонічним, «Солістами Москви», Словацькою Симфонієттою, Фестивальним камерним оркестром Сполето, Київським камерним і Люблінським філармонійним оркестрами та зробив три високо оцінені критикою записи для фірми «Brilliant Classics». Він також працює як головний диригент Державного симфонічного оркестру України, з яким виступав у декількох європейських турне, зокрема, в Залі Концертгебау.

На даний час Тарас Криса є директором оркестрів Університету Невада в Лас-Вегасі і музичним директором Симфонічного оркестру Хендерсон.

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...