На новенькому “бусику”

22.09.2016
Опис

22 вересня керівництво Львівської обласної філармонії презентувало автомобіль Ford Transit, придбаний для концертної діяльності в області. Новий транспорт будуть використовувати для регулярних виїздів з концертами до районних будинків просвіти, сільських клубів, а також у віддалені гірські райони.

– Філармонія – великий концертний підрозділ, має багато колективів: великі та камерні оркестри, ансамблі і ряд солістів, – розповів журналісту “ВЗ” директор філармонії Володимир Сивохіп. – Підрозділ солістів часом здається невидимим, бо не так часто виступає на сцені філармонії. Однак вони щодня завантажені роботою – виступають у школах, проводять благодійні концерти у санаторіях, лікарнях, на Яворівському полігоні. Це невеликі мобільні групи по п’ять-дев’ять осіб. Є багато замовлень. І щодня поставало питання: чим їхати? Ми вирішили обмежити себе в інших видатках, зробити все для того, аби зібрати необхідну суму з власної концертної дільності, попри те, що її трохи «з’їла» інфляція. Але врешті ми наважились зробити цю покупку в рамках чинного законодавства, що було не просто.

Автомобіль, який було передано працівникам філармонії до Дня Незалежності, ще не пройшов «бойового хрещення», бо тривало оформлення всіх документів. Тепер десятимісний Ford Transit готовий до виїздів.

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...