«Ода до радості» пролунала у виконанні українських та німецьких музикантів на фестивалі Altmark Festspiele 2016

15.10.2016
Опис

15 жовтня 2016 року в м. Зальцведель (земля Саксонія-Анхальт, Німеччина) за участі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської обласної філармонії з великим успіхом відбувся заключний концерт в рамках фестивалю класичної музики Altmark Festspiele 2016. Фестиваль проводиться щороку за підтримки Фонду Zukunft Altmark. Родзинкою фестивалю є локації проведення концертів – це не традиційні концертні зали, а цікаві з історичної, культурної та соціальної точки зору місця та споруди.

Цього року для проведення заключного концерту фестивалю організаторами було обрано найвеличнішу та найвищу споруду м. Зальцведель – старовинну Церкву Св. Марії, яка має багатовікову історію.

Участь в концерті взяв ще один відомий львівський колектив – Львівська Державна Академічна чоловіча хорова капела «Дударик», а також солісти з Німеччини: Стеффі Лехманн, сопрано; Марі-Луїза Дрешен, альт; Мартін Латтке, тенор; Шимон Хойнацкі, бас. Диригував Рейнхард Зігафер (Німеччина), який є також художнім керівником фестивалю.
До уваги публіки було представлено монументальний твір геніального композитора Людвіга ван Бетховена – його останню завершену симфонію – Симфонію №9 для солістів, хору та оркестру ре мінор «Ода до радості» op.125.

Концерт мав великий успіх серед слухачів, які віддячили музикантам стоячими оваціями, що довго не вщухали. Концерт став яскравою подією в культурному житті як самого міста, так і цілого регіону Зальцведель.

Посилання на німецькі інформаційні он-лайн ресурси з інформацією про концерт:
1. https://www.az-online.de/altmark/salzwedel/beethovens-neunte-rockte-hansestadt-6846235.html
2. http://www.volksstimme.de/lokal/salzwedel/20161017/konzert-die-neunte-fulminant-umgesetzt

Автор фото – M. Young

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...