Солісти з Нідерландів виступили у Львові

22.02.2017
Опис

22 і 23 лютого Львівська філармонія знайомила слухачів з бароковими творами. До проектів «Музика бароко» та «Бах і сини» долучилися солісти з Нідерландів – Марія Семотюк-Шлафке (флейта) і Давід Шлафке (клавесин). Диригент камерного оркестру Collegium Musicum Іван Остапович розповів, як вдалося запросити гостьових солістів до участі в концертах у Львові.

За його словами, камерний оркестр Collegium Musicum намагається відкривати маловідому музику і запрошувати до Львова музикантів, які є львів’янами за походженням, але при цьому успішно реалізували себе на Заході. «Марія Семотюк є одним з таких успішних прикладів. Вона флейтистка королівського оркестру ConsertgebowAmsterdam. У Львові солістка не була з концертами вже близько 15 років. Тому ми вирішили організувати такий проект. А Марія Семотюк з радістю відгукнулася на пропозицію», – розповів Іван Остапович. Він додав, що для гості з Нідерландів було надзвичайно важливо передати досвід, який вона здобула на Заході, українським музикантам та українській музиці загалом.

«Марія з великим пріоритетом поставилася до репетицій. Солістка навіть провела невеликий майстер-клас для оркестру, оскільки вона більше спеціалізується на старовинній музиці. Також до проекту долучився її чоловік. Відомий клавесиніст ДавідШлафке», – розповів Іван Остапович.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...