Солісти з Нідерландів виступили у Львові

22.02.2017
Опис

22 і 23 лютого Львівська філармонія знайомила слухачів з бароковими творами. До проектів «Музика бароко» та «Бах і сини» долучилися солісти з Нідерландів – Марія Семотюк-Шлафке (флейта) і Давід Шлафке (клавесин). Диригент камерного оркестру Collegium Musicum Іван Остапович розповів, як вдалося запросити гостьових солістів до участі в концертах у Львові.

За його словами, камерний оркестр Collegium Musicum намагається відкривати маловідому музику і запрошувати до Львова музикантів, які є львів’янами за походженням, але при цьому успішно реалізували себе на Заході. «Марія Семотюк є одним з таких успішних прикладів. Вона флейтистка королівського оркестру ConsertgebowAmsterdam. У Львові солістка не була з концертами вже близько 15 років. Тому ми вирішили організувати такий проект. А Марія Семотюк з радістю відгукнулася на пропозицію», – розповів Іван Остапович. Він додав, що для гості з Нідерландів було надзвичайно важливо передати досвід, який вона здобула на Заході, українським музикантам та українській музиці загалом.

«Марія з великим пріоритетом поставилася до репетицій. Солістка навіть провела невеликий майстер-клас для оркестру, оскільки вона більше спеціалізується на старовинній музиці. Також до проекту долучився її чоловік. Відомий клавесиніст ДавідШлафке», – розповів Іван Остапович.

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...