У Львівській філармоній відбувся благодійний концерт до Дня українського добровольця

14.03.2017
Опис

14 березня у Львівській філармоній відбувся благодійний концерт до Дня українського добровольця. На ньому виступив популярний фольк-метал гурт «Тінь сонця», який знаний також своєю патріотичною позицією. Послухати «козацький рок» у філармонії запросили добровольців та членів їхній сімей.

«Сьогодні ми всі разом вшановуємо події, які творили справжні герої. Ці хлопці і дівчата, які взяли в руки зброю і першими стали на сторожі нашої територіальної цілісності, – зазначив перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський. – Це справжні патріоти, які єхорошим прикладом для наслідування для всіх нас та для наступних поколінь. Також тут сьогодні ми згадуємо і тих, хто, на превеликий жаль, вже не з нами, але завжди в серці… Сьогодні на концерті зустрічаються люди, які давно між собою не бачилися. Вони мають про що поговорити, згадати те, що відомо лише їм, – розповів Ростислав Замлинський і додав: – Звісно, ми хотіли б, щоб такі дні проходили частіше – не раз на рік. Потрібнопам’ятати це щодня. Про добровольців, волонтерів, солдатів і офіцерів – саме завдяки їм ми сьогодні можемо будувати свою державу. А перемога буде за нами».

Драйвові та енергійні «Тінь сонця» виконали найпопулярніші серед своїх пісень – «Дорога в ліс», «Їхали козаки», «Народна війна», «Меч Арея» та інші. Завершився концерт гімном ОУН «Зродились ми великої години». «Ми вважаємо, що таким заходом ми могли б трохи морально підтримати наших добровольців. Розважити, збагатити та надихнути на нові звершення», – зазначив перший заступник голови ЛОДА.

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...