У Львівській філармоній відбувся благодійний концерт до Дня українського добровольця

14.03.2017
Опис

14 березня у Львівській філармоній відбувся благодійний концерт до Дня українського добровольця. На ньому виступив популярний фольк-метал гурт «Тінь сонця», який знаний також своєю патріотичною позицією. Послухати «козацький рок» у філармонії запросили добровольців та членів їхній сімей.

«Сьогодні ми всі разом вшановуємо події, які творили справжні герої. Ці хлопці і дівчата, які взяли в руки зброю і першими стали на сторожі нашої територіальної цілісності, – зазначив перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський. – Це справжні патріоти, які єхорошим прикладом для наслідування для всіх нас та для наступних поколінь. Також тут сьогодні ми згадуємо і тих, хто, на превеликий жаль, вже не з нами, але завжди в серці… Сьогодні на концерті зустрічаються люди, які давно між собою не бачилися. Вони мають про що поговорити, згадати те, що відомо лише їм, – розповів Ростислав Замлинський і додав: – Звісно, ми хотіли б, щоб такі дні проходили частіше – не раз на рік. Потрібнопам’ятати це щодня. Про добровольців, волонтерів, солдатів і офіцерів – саме завдяки їм ми сьогодні можемо будувати свою державу. А перемога буде за нами».

Драйвові та енергійні «Тінь сонця» виконали найпопулярніші серед своїх пісень – «Дорога в ліс», «Їхали козаки», «Народна війна», «Меч Арея» та інші. Завершився концерт гімном ОУН «Зродились ми великої години». «Ми вважаємо, що таким заходом ми могли б трохи морально підтримати наших добровольців. Розважити, збагатити та надихнути на нові звершення», – зазначив перший заступник голови ЛОДА.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...