Японську культуру пізнаємо глибше 

22.03.2017
Опис

22 березня у Львівcькій обласній філармонії відбувся святковий концерт за участі японських та українських виконавців на відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Японією і Україною.

Висловити велику вдячність всім причетним до організації цього дійства приїхав Перший секретар Посольства Японії в Україні Танджі Хідеюкі. Він зазначив, що в рік Японії в Україні проводять багато тематичних заходів. Сьогоднішній концерт є складовою святкування. «Я дуже хотів би, щоб цей концерт дозволив людям ще краще познайомитися з японською культурою», – додав Танджі Хідеюкі.

Начальник управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз від імені міського голови подякував всім, хто долучився до проекту.

«Недарма під час року Японії в Україні багато заходів відбувається саме в сфері культури та мистецтва. Попри те, що дипломатичні відносини тривають 25 років, і попри те, що ми багато знаємо про Японію, цього знання ще недостатньо. Особливо, коли йдеться по мистецтво», – зазначив Михайло Мороз, і побажав гостям вечора глибше пізнати унікальну культуру та отримати незабутні емоції.

На концерті прозвучали твори українських та японських композиторів у виконанні маестро Уено Такаші (флейта, диригент), Марічки Кононової (сопрано) та Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», яким диригував заслужений артист України Василь Пилипчак.

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...