Японську культуру пізнаємо глибше 

22.03.2017
Опис

22 березня у Львівcькій обласній філармонії відбувся святковий концерт за участі японських та українських виконавців на відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Японією і Україною.

Висловити велику вдячність всім причетним до організації цього дійства приїхав Перший секретар Посольства Японії в Україні Танджі Хідеюкі. Він зазначив, що в рік Японії в Україні проводять багато тематичних заходів. Сьогоднішній концерт є складовою святкування. «Я дуже хотів би, щоб цей концерт дозволив людям ще краще познайомитися з японською культурою», – додав Танджі Хідеюкі.

Начальник управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз від імені міського голови подякував всім, хто долучився до проекту.

«Недарма під час року Японії в Україні багато заходів відбувається саме в сфері культури та мистецтва. Попри те, що дипломатичні відносини тривають 25 років, і попри те, що ми багато знаємо про Японію, цього знання ще недостатньо. Особливо, коли йдеться по мистецтво», – зазначив Михайло Мороз, і побажав гостям вечора глибше пізнати унікальну культуру та отримати незабутні емоції.

На концерті прозвучали твори українських та японських композиторів у виконанні маестро Уено Такаші (флейта, диригент), Марічки Кононової (сопрано) та Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», яким диригував заслужений артист України Василь Пилипчак.

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...