Відбулася прем’єра «Страстей за Матвієм» Й. С. Баха

26.03.2017
Опис

25 та 26 березня у філармонії відбулася гучна прем’єра – вперше у Львові прозвучали «Страсті за Матвієм» Йоганна Себастьяна Баха. До участі в колосальному концерті долучилися українські, польські та німецькі музиканти.

Цей концерт особливий ще й тим, що організаторам вдалося залучити до участі у проекті фахівця з Бухової музики – німецького диригента Райнгарда Зеєгафера. Він в свою чергу запросив до Львова Мартіна Латтке, котрий виконав надзвичайно складну партію Євангеліста. Один з ініціаторів проекту Дмитро Кацал розповів, що твір Баха – німецькою мовою, тому автентичні виконавці дуже важливі для якісної реалізації.

Попри те, що концерт відбувався двічі, і 25, і 26 числа «Страсті…» зібрали аншлаг. Колосальна робота оркестру, двох хорів і запрошених солістів заповнила стіни філармонії величчю музики Баха й натхненною атмосферою. Після успіху львівської прем’єри «Страсті за Матвієм» їдуть до Любліна, звідки до нас завітав один з двох хорів. А далі – проект Дмитра Кацала та Володимира Сивохіпа поїде на фестиваль до Німеччини.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...