Відбулася прем’єра «Страстей за Матвієм» Й. С. Баха

26.03.2017
Опис

25 та 26 березня у філармонії відбулася гучна прем’єра – вперше у Львові прозвучали «Страсті за Матвієм» Йоганна Себастьяна Баха. До участі в колосальному концерті долучилися українські, польські та німецькі музиканти.

Цей концерт особливий ще й тим, що організаторам вдалося залучити до участі у проекті фахівця з Бухової музики – німецького диригента Райнгарда Зеєгафера. Він в свою чергу запросив до Львова Мартіна Латтке, котрий виконав надзвичайно складну партію Євангеліста. Один з ініціаторів проекту Дмитро Кацал розповів, що твір Баха – німецькою мовою, тому автентичні виконавці дуже важливі для якісної реалізації.

Попри те, що концерт відбувався двічі, і 25, і 26 числа «Страсті…» зібрали аншлаг. Колосальна робота оркестру, двох хорів і запрошених солістів заповнила стіни філармонії величчю музики Баха й натхненною атмосферою. Після успіху львівської прем’єри «Страсті за Матвієм» їдуть до Любліна, звідки до нас завітав один з двох хорів. А далі – проект Дмитра Кацала та Володимира Сивохіпа поїде на фестиваль до Німеччини.

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...