Відбулася прем’єра «Страстей за Матвієм» Й. С. Баха

26.03.2017
Опис

25 та 26 березня у філармонії відбулася гучна прем’єра – вперше у Львові прозвучали «Страсті за Матвієм» Йоганна Себастьяна Баха. До участі в колосальному концерті долучилися українські, польські та німецькі музиканти.

Цей концерт особливий ще й тим, що організаторам вдалося залучити до участі у проекті фахівця з Бухової музики – німецького диригента Райнгарда Зеєгафера. Він в свою чергу запросив до Львова Мартіна Латтке, котрий виконав надзвичайно складну партію Євангеліста. Один з ініціаторів проекту Дмитро Кацал розповів, що твір Баха – німецькою мовою, тому автентичні виконавці дуже важливі для якісної реалізації.

Попри те, що концерт відбувався двічі, і 25, і 26 числа «Страсті…» зібрали аншлаг. Колосальна робота оркестру, двох хорів і запрошених солістів заповнила стіни філармонії величчю музики Баха й натхненною атмосферою. Після успіху львівської прем’єри «Страсті за Матвієм» їдуть до Любліна, звідки до нас завітав один з двох хорів. А далі – проект Дмитра Кацала та Володимира Сивохіпа поїде на фестиваль до Німеччини.

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...