Фінальний концерт COURSE

29.03.2017
Опис

Березень у Львівські філармонії став місяцем прем’єр. Поруч з іншими масштабними проектами з 23 до 29 березня у Львові проходили VI МІЖНАРОДНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ НОВОЇ МУЗИКИ COURSE. Першими в Україні вони вирішили активізувати діяльність в музичному середовищі та допомогти молодим композиторам налагодити нові творчі контакти із закордонними колегами. З 2012 року Course залучило до участі молодих композиторів з понад 10 країн світу та композиторів-експертів з Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Росії та України.

Цього року до викладацького складу майстер-класів долучилися Єжи Корновіч (Польща), Мартін Шюттлєр (Німеччина), Клеменс Ґаденштеттер (Австрія) та спеціальний гість – Вірко Балей (Україна/США). Всі учасники цьогорічних COURSE мали можливість також працювати в експериментальній освітній студії електро-акустичної музики EESEM Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Майстер-класи складалися з індивідуальних та відкритих занять, наповнених професійним спілкуванням, консультаціями та активною творчою роботою протягом тижня 23-29 березня.

Після насиченої навчальної програми твори учасників презентує український ансамбль EnsembleNostriTemporis, ініціатор та засновник Course. Презентуватимуть твори молодих композиторів 29 березня у Львові і 30 березня у Києві. А найкращих чекає участь у львівському фестивалі Контрасти у жовтні.

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...