Фінальний концерт COURSE

29.03.2017
Опис

Березень у Львівські філармонії став місяцем прем’єр. Поруч з іншими масштабними проектами з 23 до 29 березня у Львові проходили VI МІЖНАРОДНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ НОВОЇ МУЗИКИ COURSE. Першими в Україні вони вирішили активізувати діяльність в музичному середовищі та допомогти молодим композиторам налагодити нові творчі контакти із закордонними колегами. З 2012 року Course залучило до участі молодих композиторів з понад 10 країн світу та композиторів-експертів з Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Росії та України.

Цього року до викладацького складу майстер-класів долучилися Єжи Корновіч (Польща), Мартін Шюттлєр (Німеччина), Клеменс Ґаденштеттер (Австрія) та спеціальний гість – Вірко Балей (Україна/США). Всі учасники цьогорічних COURSE мали можливість також працювати в експериментальній освітній студії електро-акустичної музики EESEM Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Майстер-класи складалися з індивідуальних та відкритих занять, наповнених професійним спілкуванням, консультаціями та активною творчою роботою протягом тижня 23-29 березня.

Після насиченої навчальної програми твори учасників презентує український ансамбль EnsembleNostriTemporis, ініціатор та засновник Course. Презентуватимуть твори молодих композиторів 29 березня у Львові і 30 березня у Києві. А найкращих чекає участь у львівському фестивалі Контрасти у жовтні.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...