Японський маестро вперше диригуватиме «львівського Моцарта»

02.04.2017
Опис

2 квітня у Львівській філармонії виступлять молоді японські солісти спільно з Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» під диригуванням Шунго Моріями. На цьому концерті японський маестро вперше диригуватиме «львівського Моцарта».

Шунго Моріяма розповів, що побував у Львові вже вісім разів. «Це місто просто чудове. Тутешні люди дуже люблять класичну музику, – додав диригент. – Тому я хочу наладити гарні відносини між японськими та українськими музикантами, зокрема львів'янами».

«Це перший раз, коли я працюватиму з музикою Франца Ксавера Моцарта, – зазначив японський гість. – Я люблю та поважаю Вольфганга Амадея Моцарта. Його син також дуже цікавий композитор. Трохи нагадує мені Бетховена і Гайдна”.

Маестро Моріяма розповів, що всі молоді виконавці, яких він запросив до Львова, дуже талановиті і в майбутньому стануть визначними музикантами в Японії. Зокрема, у нас зіграє саксофоністка Харуна Таґучі, випускниця одного з найвідоміших музичних університетів Senzoku Gakuen в Токіо. Вона розповіла, що це не лише її перший візит до Львова, але й перша поїздка закордон з концертом. А 18-річна кларнетистка Рієко Такамацу здобула перемогу у Національному фіналі Японського конкурсу маршів і зараз навчається в учня маестро Моріями.

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...