Японський маестро вперше диригуватиме «львівського Моцарта»

02.04.2017
Опис

2 квітня у Львівській філармонії виступлять молоді японські солісти спільно з Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» під диригуванням Шунго Моріями. На цьому концерті японський маестро вперше диригуватиме «львівського Моцарта».

Шунго Моріяма розповів, що побував у Львові вже вісім разів. «Це місто просто чудове. Тутешні люди дуже люблять класичну музику, – додав диригент. – Тому я хочу наладити гарні відносини між японськими та українськими музикантами, зокрема львів'янами».

«Це перший раз, коли я працюватиму з музикою Франца Ксавера Моцарта, – зазначив японський гість. – Я люблю та поважаю Вольфганга Амадея Моцарта. Його син також дуже цікавий композитор. Трохи нагадує мені Бетховена і Гайдна”.

Маестро Моріяма розповів, що всі молоді виконавці, яких він запросив до Львова, дуже талановиті і в майбутньому стануть визначними музикантами в Японії. Зокрема, у нас зіграє саксофоністка Харуна Таґучі, випускниця одного з найвідоміших музичних університетів Senzoku Gakuen в Токіо. Вона розповіла, що це не лише її перший візит до Львова, але й перша поїздка закордон з концертом. А 18-річна кларнетистка Рієко Такамацу здобула перемогу у Національному фіналі Японського конкурсу маршів і зараз навчається в учня маестро Моріями.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...