Перша музична Академія від «INSO-Львів»

08.04.2017
Опис

Першу музичну Академію від Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відкривають 8 квітня — і одразу концертом! «Симфонічні перлини Відня» об'єднають під керівництвом австрійського диригента Георга Кугі музикантів оркестру та їхніх підопічних, учасників Академії з музичної школи імені С. Крушельницької.

Георг Кугі, який співпрацює з «INSO-Львів» з 2011 року, розповів, що він дуже вдячний оркестру за запрошення до такого цікавого проекту. Він зазначив, що багато учнів зможуть вперше музикувати на сцені спільно з професіоналами. “Ми вибрали цікаву програму з творами Моцарта і Гайдна. Це вклад у музичне життя Львова, який дасть можливість молодим людям розвиватися та ставати професійними музикантами”, — розповів Георг Кугі. За його словами, програма трохи складна, бо класична музика завжди найскладніша. Проте це буде корисно для учасників.

Концертмейстер оркестру «INSO-Львів» Євген Крук розповів, що ідея Академії належить голові правління «INSO-Львів» Іоланті Пришляк. «Я ще не чув, щоб в Україні щось таке проводили. І дуже радий, що ми можемо зробити хороший для нашого майбутнього, для покоління, яке замінить нас, — зазначив Євген Крук і розповів про роботу Академії: — Ми разом з дирекцією школи створили список учнів, з якими опрацьовували матеріал до приїзду Георга Кугі. Вже відбулася перша загальна репетиція під керівництвом маестро. У проекті беруть участь 22 старшокласники».

За словами концертмейстера, оркестранти тісно познайомилися з підочними. «Нам дуже цікаво працювати разом. Адже якщо озирнутися назад, ми всі були дітьми і розуміємо, наскільки важливо давати фахову підтримку. Діти, які навчаються в цій школі, стають потім професійними музикантами», — додав Євген Крук.

Академія проходить в форматі підготовки до концертів. «Спочатку в нас є індивідуальні заняття по пультах. Потім — окремо заняття струнної, духової групи та інших інструментів. Потім починається загальна репетиція. Специфіка струнної групи симфонічного оркестру — за кожним пультом по два учасники. У нас це ведучий музикант INSO-Львів і його підручний, молодий музикант. Результатом цих репетицій стане концерт 8 квітня», — розповів концертмейстер «INSO-Львів».

http://www.philharmonia.lviv.ua/press/media-20170405-1934/?lang=ua

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...