Фестиваль «Sacrum Non Profanum» за участі польських та українських музикантів – у Львові

19.04.2017
Опис

Генрик Миколай Гурецький, Кшиштоф Пендерецький, Войцех Кіляр, Кароль Шимановський, Вітольд Лютославський. Композитори, які створили музичне обличчя Польщі ХХ і ХХІ століття. 1 та 2 травня Львів стане трохи ближчим до їхньої музики. В нашому місті проходитиме XIII Міжнародний музичний фестиваль «Sacrum Non Profanum» за участі польських та українських музикантів.

Цього року організатори розширили фестивальні межі – в травні вони привезуть насичену програму до Львова та Івано-Франківська, а в серпні відправляться у Німеччину та Польщу. Гасло української частини фестивалю – «Польська музика наших часів в Україні – Кароль Шимановський і Войцех Кіляр». А мета організаторів – наблизити меломанів до геніальної творчості видатних композиторів ХХ і ХХІ століття, цінних польських творців.

Музичний директор фестивалю Богдан Богушевський зазначив, що йому дуже приємно у 2017 році долучити Львів та Івано-Франківськ до проведення «Sacrum Non Profanum». За його словами, саме ентузіазм польських та українських культурних установ зробив можливим такий захід.

“Участь у фестивальних концертах, виставах, наукових конференціях та сеансах фільмів підтвердили відомі артисти. Таким чином, ми будемо мати змогу захоплюватися різноманітністю жанрів мистецтва, які, безсумнівно, є найтоншою формою переказу, який об'єднує всі культури”, — додав Богдан Богушевський.

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...