Фестиваль «Sacrum Non Profanum» за участі польських та українських музикантів – у Львові

19.04.2017
Опис

Генрик Миколай Гурецький, Кшиштоф Пендерецький, Войцех Кіляр, Кароль Шимановський, Вітольд Лютославський. Композитори, які створили музичне обличчя Польщі ХХ і ХХІ століття. 1 та 2 травня Львів стане трохи ближчим до їхньої музики. В нашому місті проходитиме XIII Міжнародний музичний фестиваль «Sacrum Non Profanum» за участі польських та українських музикантів.

Цього року організатори розширили фестивальні межі – в травні вони привезуть насичену програму до Львова та Івано-Франківська, а в серпні відправляться у Німеччину та Польщу. Гасло української частини фестивалю – «Польська музика наших часів в Україні – Кароль Шимановський і Войцех Кіляр». А мета організаторів – наблизити меломанів до геніальної творчості видатних композиторів ХХ і ХХІ століття, цінних польських творців.

Музичний директор фестивалю Богдан Богушевський зазначив, що йому дуже приємно у 2017 році долучити Львів та Івано-Франківськ до проведення «Sacrum Non Profanum». За його словами, саме ентузіазм польських та українських культурних установ зробив можливим такий захід.

“Участь у фестивальних концертах, виставах, наукових конференціях та сеансах фільмів підтвердили відомі артисти. Таким чином, ми будемо мати змогу захоплюватися різноманітністю жанрів мистецтва, які, безсумнівно, є найтоншою формою переказу, який об'єднує всі культури”, — додав Богдан Богушевський.

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...