Музика Кароля Шимановського і Войцеха Кіляра зазвучить на фестивалі польської музики

23.04.2017
Опис

«Sacrum Non Profanum» – фестиваль польської музики, який вже 13 років знайомить меломанів з кращими надбаннями композиторів XX і XXІ століть. 1 та 2 травня під гаслом «Польська музика наших часів в Україні – Кароль Шимановський і Войцех Кіляр» фестиваль завітає і до Львова. Два концерти у Львівській філармонії відбудуться за участі польських солістів, відомого хору ім. проф. Я. Щироцького та диригента Богдана Богушевсього, який також є музичним директором фестивалю.

За словами маршалека Західнопоморського воєводства Ольгерда Геблевича, «Sacrum Non Profanum» – шанс для меломанів почути відомі твори композиторів, які народилися в Тимошівцях і Львові. Він зазначив, що фестиваль стане не лише гарною промоцією музичного мистецтва, а й дозволить налагодити співробітництво між музикантами двох країн, які будуть виступати разом й обмінюватися досвідом не лише на теренах культури.

Ольгерд Геблевич зазначив: “Про високий художній рівень фестивалю свідчить також факт, що до його співорганізації долучилися поціновані в світі українські установи культури, такі як, наприклад, Львівська обласна філармонія та Івано-Франківська обласна філармонія, знаменита Львівська музична академія, заснована Францом Моцартом – сином Вольфганга Амадея, музей мистецтв Прикарпаття в Івано-Франківську та історичний музей у Львові”.

Поділитись


Популярне

22.10.2018 Анонси

Музика, яка об’єднала добрі серця

18 жовтня в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбувся концерт класичної музики, ініціатором яко...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...