Крок назустріч музиці великих композиторів

25.04.2017
Опис

Музика – як те, що об'єднує. Музика – як те, що виділяє. Польська музика ХХ і ХХІ століть звучатиме у Львівській філармонії 1-2 травня в рамках Міжнародного фестивалю «Sacrum Non Profanum», який вже 13 років знайомить поціновувачів мистецтва з творчістю Кшиштофа Пендерецького, Войцеха Кіляра, Кароля Шимановського та інших митців, які творили в Польщі і в Україні також. Спільність нашої історії, котра торкається і музики, й інших мистецьких сфер, відкриває зараз перспективи для взаємного розвитку й збагачення. Варто лише зробити крок назустріч. Організатори фестивалю його зробили.

Архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький зазначив, що музичне мистецтво є синонімом краси і “немає суспільства, в якому не культивовано музику, не збудовано для неї концертного залу і не враховано, якою важливою є історична спадщина, записана вправною рукою композитора великих творів”. За словами архієпископа, музика дозволить українському слухачеві відірватися від буденності та забути про війну.

“Я вдячний організаторам фестивалю за вибір Львова та Івано-Франківська на місця відкриття «Обличчя Бога». Один з композиторів, яких презентуватимуть, недавно померлий Войцех Кіляр, народився у Львові, місті багатьох народів, і багатьох культур. На цю велику культурну подію всіх сердечно благословляю”, – додав Архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

Поділитись


Популярне

22.10.2018 Анонси

Музика, яка об’єднала добрі серця

18 жовтня в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбувся концерт класичної музики, ініціатором яко...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...