Кам’янець-Подільський

25.04.2017
Опис

25 квітня, на фасаді келії Домініканського монастиря було відкрито пам’ятну дошку з нагоди 100-річчя від смерті всесвітньовідомого польського письменника Генрика Сенкевича.

На урочистості завітала польська делегація у складі маршалка Сенату Республіки Польща Станіслава Карчевського, Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Томаша Олейнічака, ординарія Кам'янець-Подільської дієцезії, єпископа Леона Дубравського. Також були присутні студенти із Польщі, науковці та працівники історичного музею-заповідника.

Як зауважили польські делегати, ця подія має важливе значення і для них, і для українців. Адже Генрик Сенкевич – письменник не однієї країни, а всього світу. Він відомий як автор оповідань і романів, зокрема, «Quovadis» та «Хрестоносці». Події деяких його творів розгорталися в Кам’янці-Подільському.

Після урочистого відкриття гості мали нагоду послухати святковий концерт у костелі Св. Миколая. Програму«Присвята Сенкевичу та Падеревському»презентували Академічний молодіжний симфонічний оркестр INSO-Львів під диригуванням Володимира Сивохіпа та польські солісти.

http://vk-kp.info/novini/u-kam-yantsi-podilskomu-vidkryly-pam-yatnu-doshku-na-chest-polskoho-prozayika.html

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...