Войцех Кіляр компонував музику у «Володарі перстнів»

01.05.2017
Опис

Музика до кінофільмів стала окремим розділом творчості Войцеха Кіляра. До цілої серії фільмів «Володаря перстнів» він компонував музичний ряд. Цю музику він трактував дуже серйозно і дотримувався думки, що фільм є «найбільш поширеним сьогодні видом сучасного мистецтва».

Композитор створив музику до більш ніж 150 стрічок, співпрацюючи з відомими режисерами, в тому числі з Джейн Кемпіон («Портрет леді»), Френсісом Фордом Копполою («Дракула»), Полем Грімо («Король і птах»), Войцехом Гасем (Лялька), Кшиштофом Кесловським (Випадок), Казімєжем Кутцем («Ніхто не називає», «Сіль чорної землі», «Перла в короні», «Смерть як шматок хліба»), Петером Лілієнталем («Давид»), Марком Півовським («Рейс»), Романом Полянським («Дев'яті врата», «Піаніст», «Смерть і дівчина»), Бредом Сільберлінгом («Місто Ангелів»), Aнджеєм Вайдою («Земля обітована», «Пан Тадеуш»), Пітером Вейром («Шоу Трумана») і Кшиштофом Зануссі («Структура кристалу», «Галоп»).

Послухати неперевершені твори Войцеха Кіляра запрошуємо на двох концертах 1 та 2 травня у рамках українсько-польського фестивалю Sacrum Non Profanum:

Польська музика наших часів в Україні:К. Шимановський і В. Кіляр: www.philharmonia.lviv.ua/05-2017/news-20170404-2038/?lang=ua
Польська музика наших часів в Україні:К.Шимановський та В. Кіляр: www.philharmonia.lviv.ua/05-2017/news-20170404-2055/?lang=ua

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...