Войцех Кіляр компонував музику у «Володарі перстнів»

01.05.2017
Опис

Музика до кінофільмів стала окремим розділом творчості Войцеха Кіляра. До цілої серії фільмів «Володаря перстнів» він компонував музичний ряд. Цю музику він трактував дуже серйозно і дотримувався думки, що фільм є «найбільш поширеним сьогодні видом сучасного мистецтва».

Композитор створив музику до більш ніж 150 стрічок, співпрацюючи з відомими режисерами, в тому числі з Джейн Кемпіон («Портрет леді»), Френсісом Фордом Копполою («Дракула»), Полем Грімо («Король і птах»), Войцехом Гасем (Лялька), Кшиштофом Кесловським (Випадок), Казімєжем Кутцем («Ніхто не називає», «Сіль чорної землі», «Перла в короні», «Смерть як шматок хліба»), Петером Лілієнталем («Давид»), Марком Півовським («Рейс»), Романом Полянським («Дев'яті врата», «Піаніст», «Смерть і дівчина»), Бредом Сільберлінгом («Місто Ангелів»), Aнджеєм Вайдою («Земля обітована», «Пан Тадеуш»), Пітером Вейром («Шоу Трумана») і Кшиштофом Зануссі («Структура кристалу», «Галоп»).

Послухати неперевершені твори Войцеха Кіляра запрошуємо на двох концертах 1 та 2 травня у рамках українсько-польського фестивалю Sacrum Non Profanum:

Польська музика наших часів в Україні:К. Шимановський і В. Кіляр: www.philharmonia.lviv.ua/05-2017/news-20170404-2038/?lang=ua
Польська музика наших часів в Україні:К.Шимановський та В. Кіляр: www.philharmonia.lviv.ua/05-2017/news-20170404-2055/?lang=ua

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...