Дмитро Логвін на фестивалі “Віртуози”

26.05.2017
Опис

4 червня у рамках фестивалю “Віртуози” до Львова завітає диригент Дмитро Логвін з програмою “Квітучий жасмин”. Він презентує її разом з академічним камерним оркестром “Віртуози Львова”.

Дмитро Логвін зазначив, що це для нього далеко не перший візит до Львова. “Я дуже люблю це місто та його філармонію, — поділився диригент. — Щоразу, коли маестро Бурко запрошує мене для роботи з “Віртуозами…”, я стараюся обрати програму з родзинкою. Цього разу всі твори — прем’єрні для Львова. Тому концерт можна було б назвати “Вечір прем’єр”.

За словами Логвіна, 4 червня презентують Струнний квартет Ґріга — прозвучить його камерна версія. “Це дуже складний та дуже красивий твір для чотирьох солістів. Партії солістів підготували для всього оркестру, а також додали контрабас, — розповів диригент і додав: — Прозвучить також неймовірно романтична Серенада Роберта Фукса, яку незаслужено рідко виконують в Україні, проте вона дуже популярна на Заході. А родзинкою концерту стане композиція “Квітучий жасмин” сучасного латвійського композитора Гергса Пелеціса, який дозволив мені виконувати цей твір з моїм оркестром “Пори року”. Це твір для для струнного камерного оркестру та солістів скрипки та вібрафона. У Львові солюватимуть Іван дуда та киянка Олена Шабельська”.

“Буваю концерти ювілейні, святкові, а бувають — просто дуже красиві. Це саме такий концерт. Вся програма наповнена позитивними емоціями, красою та лірикою!”, — зазначив Дмитро Логвін.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...