Дмитро Логвін на фестивалі “Віртуози”

26.05.2017
Опис

4 червня у рамках фестивалю “Віртуози” до Львова завітає диригент Дмитро Логвін з програмою “Квітучий жасмин”. Він презентує її разом з академічним камерним оркестром “Віртуози Львова”.

Дмитро Логвін зазначив, що це для нього далеко не перший візит до Львова. “Я дуже люблю це місто та його філармонію, — поділився диригент. — Щоразу, коли маестро Бурко запрошує мене для роботи з “Віртуозами…”, я стараюся обрати програму з родзинкою. Цього разу всі твори — прем’єрні для Львова. Тому концерт можна було б назвати “Вечір прем’єр”.

За словами Логвіна, 4 червня презентують Струнний квартет Ґріга — прозвучить його камерна версія. “Це дуже складний та дуже красивий твір для чотирьох солістів. Партії солістів підготували для всього оркестру, а також додали контрабас, — розповів диригент і додав: — Прозвучить також неймовірно романтична Серенада Роберта Фукса, яку незаслужено рідко виконують в Україні, проте вона дуже популярна на Заході. А родзинкою концерту стане композиція “Квітучий жасмин” сучасного латвійського композитора Гергса Пелеціса, який дозволив мені виконувати цей твір з моїм оркестром “Пори року”. Це твір для для струнного камерного оркестру та солістів скрипки та вібрафона. У Львові солюватимуть Іван дуда та киянка Олена Шабельська”.

“Буваю концерти ювілейні, святкові, а бувають — просто дуже красиві. Це саме такий концерт. Вся програма наповнена позитивними емоціями, красою та лірикою!”, — зазначив Дмитро Логвін.

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...