Дмитро Онищенко на фестивалі «Віртуози»

30.05.2017
Опис

Піаніст-віртуоз Дмитро Онищенко виступить на XXXVI Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «Віртуози». 30 червня у Львівській обласній філармонії відбудеться його фортепіанний речиталь у рамках гастрольного туру Україною.

Соліст, який концертує від Йорданії до Австралії, зазначив, що привіз до нашого міста великий сольний концерт з масштабною програмою. У першому відділі прозвучать Сюїта для лютні Йоганна Себастьяна Баха, Соната № 27 Людвіга ван Бетховена, та два експромти Франца Шуберта. «Другий відділ – родзинка програми, з дуже високим рівнем складності для кожного піаніста, – зазначив Дмитро Онищенко. – Він містить 24 етюди Фридерика Шопена. Другий відділ довший за перший – на ньому і акцент всієї програми».

В рамках гастрольного туру піаніст вже відвідав Запоріжжя, Чернігів, Київ та брав участь у збірному концерті в Івано-Франківську. Не міг оминути і Львів, адже це – рідне місто, яке викликає найтепліші спогади. «Дитинство завжди зі мною, – додав віртуоз. – Є місця, де тебе чекають. Моя матір живе у Львові. Для мене концерт тут – це як можливість приїхати, сказати рідним та близьким мовою звуків про те, що сталося в життя, про свої емоції та переживання. Поділитися чимось сокровенним та чимось новим».

Дмитро Онищенко зазначив, що при нагоді дуже хотів би зробити українську прем’єру норвезького композитора Гейра Твейта: “Про нього незаслужено мало згадують в історії. Це композитор ХХ століття, сучасник Шостаковича, твори найвищого ґатунку!”, – зазначив піаніст, концертний досвід та різноманіття програм якого охоплюють найкраще зі світової музики.

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...