Дмитро Онищенко на фестивалі «Віртуози»

30.05.2017
Опис

Піаніст-віртуоз Дмитро Онищенко виступить на XXXVI Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «Віртуози». 30 червня у Львівській обласній філармонії відбудеться його фортепіанний речиталь у рамках гастрольного туру Україною.

Соліст, який концертує від Йорданії до Австралії, зазначив, що привіз до нашого міста великий сольний концерт з масштабною програмою. У першому відділі прозвучать Сюїта для лютні Йоганна Себастьяна Баха, Соната № 27 Людвіга ван Бетховена, та два експромти Франца Шуберта. «Другий відділ – родзинка програми, з дуже високим рівнем складності для кожного піаніста, – зазначив Дмитро Онищенко. – Він містить 24 етюди Фридерика Шопена. Другий відділ довший за перший – на ньому і акцент всієї програми».

В рамках гастрольного туру піаніст вже відвідав Запоріжжя, Чернігів, Київ та брав участь у збірному концерті в Івано-Франківську. Не міг оминути і Львів, адже це – рідне місто, яке викликає найтепліші спогади. «Дитинство завжди зі мною, – додав віртуоз. – Є місця, де тебе чекають. Моя матір живе у Львові. Для мене концерт тут – це як можливість приїхати, сказати рідним та близьким мовою звуків про те, що сталося в життя, про свої емоції та переживання. Поділитися чимось сокровенним та чимось новим».

Дмитро Онищенко зазначив, що при нагоді дуже хотів би зробити українську прем’єру норвезького композитора Гейра Твейта: “Про нього незаслужено мало згадують в історії. Це композитор ХХ століття, сучасник Шостаковича, твори найвищого ґатунку!”, – зазначив піаніст, концертний досвід та різноманіття програм якого охоплюють найкраще зі світової музики.

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...