2017-06-01 19:00

01.06.2017
Опис

1 червня львів’ян запрошують до філармонії, щоб розпочати літо гаряче – на концерті Summer Jazz. Один з авторів цього проекту Остап Майчик розповів, що виступатимуть випускники і студенти ЛНМА ім. М. Лисенка з кафедри джазу та популярної музики.

«Програма концерту дуже різноманітна – як відомі всім джазові стандарти, так і авторські обробки, – зазначив Остап Майчик. – Зокрема, у нас запланованапрем’єра. Цього року святкують століття від появи знаменитого українського «Щедрика». Тому керівник біг-бенду ЛНМА Сергій Рудей здійснив авторський переклад для свого колективу. Виступатимуть і солісти – Роксолана Зінчук, випускниця кафедри джазового вокалу. На концерті відбудеться презентація нового колективу – ethNova та молодого гурту Дико Brass. А спеціальний гість вечора – відомий виконавець популярної музики та диригент Богдан Дашак».

Автор проекту підкреслив, що програма націлена на те, щоб показати, як молода кафедра працює. «Музиканти виховуються на традиціях – класичні твори і джазова класика. Але після того завдання кафедри – підштовхнути до реалізації своїх творчих проектів, дати можливість розвинутися кожному, – зазначив Остап Майчик. – Тим більше, джазова музика є більш імпровізаційною і вона, як правило, авторська. Навіть, коли виконується стандарт, музикант показує своє вміння та власну думку».

«Концерт «Літній джаз» 1 червня –це натяк на гарний настрій та на те, що літо буде гарячим, – зазначив Остап Майчик. – Адже вже наприкінці місяця у Львові проходитиме Альфа-джаз фест – один зі знакових фестивалів, входить в десятку кращих у світі».

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...