Collegium Musicum на “Віртуозах”

31.05.2017
Опис

Першим концертом літа у Львівській філармонії стане проект диригента Івана Остаповича Collegium Musicum на “Віртуозах”. У програмі вечора 1 червня — концерти Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді.

Іван Остапович розповів: “Ми представляємо програму із найдобірніших, найпопулярніших творів епохи бароко, а саме — інструментальних концертів. Виступлять друзі та засновники камерного оркестру Collegium Musicom — це скрипаль з Києва Ігор Завгородній, наш концертмейстер Петро Тітяєв, викладачка ЛНМА Оксана Литвиненко, а також молода, перспективна віолончелістка Анастасія Мякушко”.

Диригент зазначив, що твори до концерту обирав він сам. “Попри те, що ця музика часто звучить у світі, саме в одній програмі ці твори поєднують дуже рідко. Скажімо, почетвірний концерт Вівальді звучав у Львові лише два роки тому, — пояснив Іван Остапович. — Таким чином, у нас буде своєрідний марафон концертів епохи бароко. Молоді виконавці представлять своє трактування цієї музики”.

Диригент додав, що цю програму готували спеціально для фестивалю “Віртуози”. А один з концертів вже грали три роки тому на Днях музики Баха.

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...