Collegium Musicum на “Віртуозах”

31.05.2017
Опис

Першим концертом літа у Львівській філармонії стане проект диригента Івана Остаповича Collegium Musicum на “Віртуозах”. У програмі вечора 1 червня — концерти Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді.

Іван Остапович розповів: “Ми представляємо програму із найдобірніших, найпопулярніших творів епохи бароко, а саме — інструментальних концертів. Виступлять друзі та засновники камерного оркестру Collegium Musicom — це скрипаль з Києва Ігор Завгородній, наш концертмейстер Петро Тітяєв, викладачка ЛНМА Оксана Литвиненко, а також молода, перспективна віолончелістка Анастасія Мякушко”.

Диригент зазначив, що твори до концерту обирав він сам. “Попри те, що ця музика часто звучить у світі, саме в одній програмі ці твори поєднують дуже рідко. Скажімо, почетвірний концерт Вівальді звучав у Львові лише два роки тому, — пояснив Іван Остапович. — Таким чином, у нас буде своєрідний марафон концертів епохи бароко. Молоді виконавці представлять своє трактування цієї музики”.

Диригент додав, що цю програму готували спеціально для фестивалю “Віртуози”. А один з концертів вже грали три роки тому на Днях музики Баха.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...