Collegium Musicum на “Віртуозах”

31.05.2017
Опис

Першим концертом літа у Львівській філармонії стане проект диригента Івана Остаповича Collegium Musicum на “Віртуозах”. У програмі вечора 1 червня — концерти Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді.

Іван Остапович розповів: “Ми представляємо програму із найдобірніших, найпопулярніших творів епохи бароко, а саме — інструментальних концертів. Виступлять друзі та засновники камерного оркестру Collegium Musicom — це скрипаль з Києва Ігор Завгородній, наш концертмейстер Петро Тітяєв, викладачка ЛНМА Оксана Литвиненко, а також молода, перспективна віолончелістка Анастасія Мякушко”.

Диригент зазначив, що твори до концерту обирав він сам. “Попри те, що ця музика часто звучить у світі, саме в одній програмі ці твори поєднують дуже рідко. Скажімо, почетвірний концерт Вівальді звучав у Львові лише два роки тому, — пояснив Іван Остапович. — Таким чином, у нас буде своєрідний марафон концертів епохи бароко. Молоді виконавці представлять своє трактування цієї музики”.

Диригент додав, що цю програму готували спеціально для фестивалю “Віртуози”. А один з концертів вже грали три роки тому на Днях музики Баха.

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...