“Романтична симфонічна музика”

01.06.2017
Опис

У рамках фестивалю “Віртуози” цього року багато прем’єр. Зокрема, у програмі концерту “Романтична симфонічна музика”, який відбудеться 3 червня у Львівській філармонії. Солістка Львівської опери Світлана Мамчур та Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Lviv» під диригування Сімона Камартіна зі Швейцарії презентуватимуть музику французького романтизму та вперше виконають твір львівської композиторки Богдани Фроляк «Flurs da glatsch».

За словами композиторки, “Льодовий візерунок” або ж “Морозяні квіти” – це твір, написаний в 2017 році для мецо-сопрано і оркестру. Його замовив Сімон Камартін, який і диригуватиме на прем’єрі. Композиція на вірші швейцарського поета Альберта Спеші, які написані ретророманською мовою. “Це мова яка практично вимирає, – зазначила Богдана Фроляк. – “Морозяні квіти” презентуватимуть мовою оригіналу. Буде і український переклад віршів, який здійснила львівська германістка Христина Назаркевич. В основі твору – п’ять віршів про природу, які водночас є дуже філософськими. Вони мені склалися у три частини. Другий, третій і четвертий вірш йдуть без перерви. Загальна тривалість звучання – близько 23 хвилин”.

За словами Богдани Фроляк, на концерті буде присутнім і поет. Згодом твір презентуватиму у Швейцарії. І там він буде опублікований.

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...