“Романтична симфонічна музика”

01.06.2017
Опис

У рамках фестивалю “Віртуози” цього року багато прем’єр. Зокрема, у програмі концерту “Романтична симфонічна музика”, який відбудеться 3 червня у Львівській філармонії. Солістка Львівської опери Світлана Мамчур та Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Lviv» під диригування Сімона Камартіна зі Швейцарії презентуватимуть музику французького романтизму та вперше виконають твір львівської композиторки Богдани Фроляк «Flurs da glatsch».

За словами композиторки, “Льодовий візерунок” або ж “Морозяні квіти” – це твір, написаний в 2017 році для мецо-сопрано і оркестру. Його замовив Сімон Камартін, який і диригуватиме на прем’єрі. Композиція на вірші швейцарського поета Альберта Спеші, які написані ретророманською мовою. “Це мова яка практично вимирає, – зазначила Богдана Фроляк. – “Морозяні квіти” презентуватимуть мовою оригіналу. Буде і український переклад віршів, який здійснила львівська германістка Христина Назаркевич. В основі твору – п’ять віршів про природу, які водночас є дуже філософськими. Вони мені склалися у три частини. Другий, третій і четвертий вірш йдуть без перерви. Загальна тривалість звучання – близько 23 хвилин”.

За словами Богдани Фроляк, на концерті буде присутнім і поет. Згодом твір презентуватиму у Швейцарії. І там він буде опублікований.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...