“Романтична симфонічна музика”

01.06.2017
Опис

У рамках фестивалю “Віртуози” цього року багато прем’єр. Зокрема, у програмі концерту “Романтична симфонічна музика”, який відбудеться 3 червня у Львівській філармонії. Солістка Львівської опери Світлана Мамчур та Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Lviv» під диригування Сімона Камартіна зі Швейцарії презентуватимуть музику французького романтизму та вперше виконають твір львівської композиторки Богдани Фроляк «Flurs da glatsch».

За словами композиторки, “Льодовий візерунок” або ж “Морозяні квіти” – це твір, написаний в 2017 році для мецо-сопрано і оркестру. Його замовив Сімон Камартін, який і диригуватиме на прем’єрі. Композиція на вірші швейцарського поета Альберта Спеші, які написані ретророманською мовою. “Це мова яка практично вимирає, – зазначила Богдана Фроляк. – “Морозяні квіти” презентуватимуть мовою оригіналу. Буде і український переклад віршів, який здійснила львівська германістка Христина Назаркевич. В основі твору – п’ять віршів про природу, які водночас є дуже філософськими. Вони мені склалися у три частини. Другий, третій і четвертий вірш йдуть без перерви. Загальна тривалість звучання – близько 23 хвилин”.

За словами Богдани Фроляк, на концерті буде присутнім і поет. Згодом твір презентуватиму у Швейцарії. І там він буде опублікований.

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...