Міжнародний оперний open-air фестиваль – «OPERAFEST-TULCHYN»

03.06.2017
Опис

4-5 червня у Тульчині на Вінниччині вперше відбудеться Міжнародний оперний open-air фестиваль – «OPERAFEST-TULCHYN». На відвідувачів очікує насичена дводенна програма за участі українських та європейських зірок. Локація заходів – легендарний подільський палац Потоцьких.

З метою привернути увагу до пам’ятки, яка у XVIII столітті була епіцентром оперного життя, організатори запросили на фестиваль симфонічні оркестри зі Львова, Києва та Вінниці, солістів оперної сцени України, Італії, Німеччини, Польщі та Чехії, хори зі Львова та Вінниці. У програмі фестивалю – денні (з 18:00) та вечірні (з 21:00) вистави, а також нічні розважальні заходи в палаці. До речі, вхід на всі заходи – вільний.

Львівські музиканти везуть до Тульчина особливу програму. До неї, зокрема увійшла «Гала опера» з кращими аріями Джузеппе Верді, Ріхарда Вагнера та європейських композиторів. Відвідувачі фестивалю почують їх 4 червня. У масштабному концерті задіяні аж три колективи: Академічний хор «Глорія» Львівської обласної філармонії, Галицький камерний хор та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. Диригуватиме запрошений гість з Німеччини маестро Петер Маркс. А 5 червня ці ж колективи під диригуванням Сергія Хоровця презентують концертну версію опери Жоржа Бізе «Кармен». В постановці візьмуть участь відомі солісти з України та Італії.

Поділитись


Популярне

17.06.2018 Анонси

«Гала-Вагнер»

Грандіозний концерт «Гала-Вагнер» розпочав третій день! У виконанні кращих солістів Німеччини, Австрії та ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...