Вперше в Україні відбудеться оперний open-air «OPERAFEST-TULCHYN»

03.06.2017
Опис

4-5 червня старовинний палац Потоцьких у Тульчині, що на Вінниччині, оживе на два дні яскравого фестивалю. Вперше в Україні – оперний open-air «OPERAFEST-TULCHYN» за участі українських та європейських зірок. Львівський музичний «десант» везе у Тульчин прем’єри та ексклюзивні постановки.

5 червня стіни палацу Потоцьких побачать допрем’єрне виконання обраних партій з опери «Алкід» Дмитра Бортнянського. Концертною версією постановки диригуватиме заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.

У вечірній програмі 5 червня – дві непересічні прем’єри від львівських гостей фестивалю, Академічного хору «Глорія» Львівської обласної філармонії, Галицького академічного камерного хору та Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під диригуванням Володимира Сивохіпа. У Тульчині вони презентуватимуть концертну версію легендарного мюзиклу Ендрю Ллойда Веббера «Привид опери». А родзинкою фестивалю стане перша постановка концертної версії всесвітньо відомого мюзиклу Джима Стеймана «Танець вампірів». «OPERAFEST-TULCHYN» отримав ексклюзивне право на єдине виконання цього мюзиклу в Україні.

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...