XVII Міжнародний фестиваль органної та камерної музики

18.06.2017
Опис

16 червня у польському містечку Лєжайськ розпочався XVII Міжнародний фестиваль органної та камерної музики. У програмі — концерти колективів та солістів з України, Польщі, Чехії, Молдови, Росії та Литви. Фестивальні заходи триватимуть до 31 липня.

Концерт-відкриття 16 червня відбувся у старовинній Лєжайській базиліці, заснованій у XVI столітті. Вечір поєднав органну та камерну частини. Розпочав концерт речиталь відомого соліста-органіста Адама Танського. Він грав на давньому інструменті XVII століття, який зараховують до унікальних та найбільш цінних пам’яток не лише у Польщі, а і у всій Європі.

Відкриття продовжив урочистий виступ музикантів Львівської обласної філармонії. Камерний хор “Глорія” та Академічний молодіжний симфонічний оркестр INSO-Львів під диригуванням Володимира Сивохіпа виконали Месу сі мінор Йоганна Себастьяна Баха.

Організатори фестивалю зазначили, що до Лєжайська завітають блискучі музиканти, які спеціалізуються на різних стилях та областях музики. А це різноманіття та живе виконання надовго залишаться у пам’яті слухачів.

Поділитись


Популярне

17.06.2018 Анонси

«Гала-Вагнер»

Грандіозний концерт «Гала-Вагнер» розпочав третій день! У виконанні кращих солістів Німеччини, Австрії та ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...