1 липня у Львові — заключний день W LIVE

25.06.2017
Опис

1 липня у Львові відбудеться заключний день W LIVE. Тихі дні любові і музика миру. Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака, присвячений львівському співакові, солістові Паризької опери, який загинув в АТО влітку 2016.

Хоровий та фортепіанний дні продовжить оперна частина заходів, адже і сам Сліпак працював саме в цій сфері. Memory — Forever стартує о 13:00 у Італійському дворику львівського історичного музею. В такому вишуканому місці звучатиме “Орестея. Exercise” Олександра Козаренка. Опера має в основі трагедії Есхіла, а також поезії Рільке та Забужко. Диригуватиме Назарій Яцків.

О 15:00 марафон продовжиться на подвір’ї палацу Потоцьких. Опера Дмитра Бортнянського «Алкід», яка була однією з перших у репертуарі Василя Сліпака, оживе у виконанні українських та французьких солістів, друзів співака, Галицького академічного камерного хору та Академічного молодіжного симфонічного оркестру INSO-Львів. Диригуватиме Жан-П’єр ЛоРе, відомий маестро з Франції, який зараз опікується майбутньою постановкою «Алкіда» в Парижі.

Завершиться оперний марафон гала-концертом у Львівській філармонії.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...