«Музика Свободи. Джаз Імпровізація Вадима Неселовського»

11.06.2017
Опис

З 5 по 11 червня 2017 року в рамках проекту «Схід і Захід разом» академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» здійснив всеукраїнський тур «Музика Свободи. Джаз Імпровізація Вадима Неселовського». Концерти відбулись у трьох містах: Дніпрі (7 червня), Маріуполі (9 червня) і Львові (11 червня). Виступ у Львівській філармонії став також концертом-закриттям 36-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Солістами проекту були піаніст та композитор, професор музичного коледжу Берклі (США) Вадим Неселовський та українська джазова співачка і композиторка Лаура Марті. Музиканти підкреслили, що хочуть, аби цей тур став елементом культурного мосту між Сходом та Заходом України. У програму концертів увійшли джазові імпровізації, оригінальні твори Вадима Неселовського, написані саме для INSO-Львів та джаз-фольк композиції Лаури Марті. Також родзинкою програми сталі джазові обробки відомих пісень «Ніч яка місячна» на слова Михайла Старицького та «Пісня про рушник» на слова Андрія Малишка.

У Маріуполі концерт відбувся на благодійній основі та потішив гостей вільним входом. «Ми почуваємося, як вдома, — зазначили учасники проекту під час маріупольського виступу. — Тут є тепле море та життєрадісні люди. Дякуємо вам за вашу стійкість та сміливість і любов до мистецтва. Для нас важливо бути тут».

Поділитись


Популярне

15.03.2018 Анонси

Виставка Валерія Шаленка «Навколо Шевченка»

Львівська обласна філармонія долучилася до святкування Шевченківських днів на лише насиченою концертною про...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...