«Музика Свободи. Джаз Імпровізація Вадима Неселовського»

11.06.2017
Опис

З 5 по 11 червня 2017 року в рамках проекту «Схід і Захід разом» академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» здійснив всеукраїнський тур «Музика Свободи. Джаз Імпровізація Вадима Неселовського». Концерти відбулись у трьох містах: Дніпрі (7 червня), Маріуполі (9 червня) і Львові (11 червня). Виступ у Львівській філармонії став також концертом-закриттям 36-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Солістами проекту були піаніст та композитор, професор музичного коледжу Берклі (США) Вадим Неселовський та українська джазова співачка і композиторка Лаура Марті. Музиканти підкреслили, що хочуть, аби цей тур став елементом культурного мосту між Сходом та Заходом України. У програму концертів увійшли джазові імпровізації, оригінальні твори Вадима Неселовського, написані саме для INSO-Львів та джаз-фольк композиції Лаури Марті. Також родзинкою програми сталі джазові обробки відомих пісень «Ніч яка місячна» на слова Михайла Старицького та «Пісня про рушник» на слова Андрія Малишка.

У Маріуполі концерт відбувся на благодійній основі та потішив гостей вільним входом. «Ми почуваємося, як вдома, — зазначили учасники проекту під час маріупольського виступу. — Тут є тепле море та життєрадісні люди. Дякуємо вам за вашу стійкість та сміливість і любов до мистецтва. Для нас важливо бути тут».

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...