«Музика Свободи. Джаз Імпровізація Вадима Неселовського»

11.06.2017
Опис

З 5 по 11 червня 2017 року в рамках проекту «Схід і Захід разом» академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» здійснив всеукраїнський тур «Музика Свободи. Джаз Імпровізація Вадима Неселовського». Концерти відбулись у трьох містах: Дніпрі (7 червня), Маріуполі (9 червня) і Львові (11 червня). Виступ у Львівській філармонії став також концертом-закриттям 36-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Солістами проекту були піаніст та композитор, професор музичного коледжу Берклі (США) Вадим Неселовський та українська джазова співачка і композиторка Лаура Марті. Музиканти підкреслили, що хочуть, аби цей тур став елементом культурного мосту між Сходом та Заходом України. У програму концертів увійшли джазові імпровізації, оригінальні твори Вадима Неселовського, написані саме для INSO-Львів та джаз-фольк композиції Лаури Марті. Також родзинкою програми сталі джазові обробки відомих пісень «Ніч яка місячна» на слова Михайла Старицького та «Пісня про рушник» на слова Андрія Малишка.

У Маріуполі концерт відбувся на благодійній основі та потішив гостей вільним входом. «Ми почуваємося, як вдома, — зазначили учасники проекту під час маріупольського виступу. — Тут є тепле море та життєрадісні люди. Дякуємо вам за вашу стійкість та сміливість і любов до мистецтва. Для нас важливо бути тут».

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...